منو
سبد خرید
بخاری کارگاهی گاز سوز پلار مدل 425 وزن 70 کیلوگرم دارد و به وسیله چرخ های متحرکی که دارد جابجا می شود.
ناموجود

بخاری کارگاهی گاز سوز پلار 425

Polar 425

با اسکن کد روبرو

کالای مورد نظرتان را

به اشتراک بگذارید

ارسال رایگان در تهران برای سفارشات بالای

540 هزار تومان

  • وضعیت: ناموجود
  • تولیدکننده: پلار
  • کد کالا: 718010161

تماس با 73027-021

ناموجود
0 تومان

پرداخت در محل

ضمانت کالا

ارسال سریع

7روز هفته

24 ساعته

مشاوره

کارشناسان

خروجی فایل PDF
مشخصات کلی:
سایر ویژگی هابدنه ای از جنس آلومینیوم
دارای سیستم قطع خودکار
مجهز به گاورنر و ODS
مجهز به شیر کنترل نگهبان
دارای پوشش رنگ نسوز آلومینیومی مقاوم تا۶۰۰ درجه سانتیگراد
دارای گرمایش جابجایی محیطی در۳۶۰ درجه اطراف بخاری
نوع کابینتی دارای کابین جهت محافظت از کاربراتور
اتصالات
دم
سوزن برقی و ... و چرخ های متحرک جهت حرکت و جابجایی بخاری
دارای فین های انتقال حرارت جهت بالا رفتن راندمان
دارای دریچه بازدید شیشه ای نشکن و مقاوم به حرارت
دارای کلاهک پوشش شده بالعاب مقاوم به حرارت
دارای مشعل اتمسفریک چدنی و بادوام
مصرف 5 متر مکعب گاز در ساعت
استفاده از دمپر قابل تنظیم جهت هدایت هوای گرم در جهت عمودی
قابلیت نصبمرغداری ها
گلخانه و سالن های کشت و پرورش گل و گیاه
کارخانجات و سالن های تولیدی
قالیشویی
کارخانجات چای سازی
سالن های بتن ریزی
سالن های کشت و پرورش قارچ و...
مناسب برای متراژ900 متر مکعب
ابعاد740x740x1550 میلی متر
وزن70 کیلوگرم
مشخصات فنی:
جرقه زن
حداقل ظرفیت گرمادهی20000 کیلوکالری در ساعت
حداکثر ظرفیت گرمادهی45000 کیلوکالری در ساعت
راندمان حرارتی85 درصد
نوع سوختگاز

قابلیت و مشخصات بخاری کارگاهی پلار 425

شرکت ایرانی پلار دستگاه بخاری گازسوز مدل 425 خود را به منظور استفاده در محیط های کارگاهی و صنعتی طراحی کرده است. این بخاری از حداکثر ظرفیت گرمادهی 45000 کیلوکالری در ساعت و حداقل ظرفیت گرمادهی 20000 کیلوکالری در ساعت برخوردار بوده و به دلیل برخورداری از طراحی استوانه ای شکل قادر است انتقال گرمای 360 درجه ای داشته باشد. این بخاری همچنین قادر است فضایی به وسعت 900 متر مکعب را گرم کند. بخاری کارگاهی گازسوز پلار مدل 425 بر پایه گاز (کپسول یا مایع) با اکسیژن طراحی شده است. مصرف سوخت این بخاری نیز برابر با 5 متر مکعب در ساعت بوده و از شیر کنترل نگهبان نیز برخوردار است. مشعل های طراحی شده این بخاری نیز از نوع چدن بوده تا قدرت حرارت بالایی داشته باشد. در طراحی بیرونی بخاری کارگاهی گازسوز پلار 425 از پره های متعددی استفاده شده تا انتقال حرارت بهتری داشته باشد. شرکت پلار همچنین برای تعدیل دما نیز از کلاهکی بر روی شکل استوانه ای بخاری استفاده کرده است. از دیگر قابلیت ها و ویژگی های این بخاری می توان به بدنه ای از جنس آلومینیوم، برخورداری از سیستم قطع خودکار، مجهز به گاورنر و ODS، مجهز به شیر کنترل نگهبان، دارای پوشش رنگ نسوز آلومینیومی مقاوم تا۶۰۰ درجه سانتیگراد، نوع کابینتی دارای کابین جهت محافظت از کاربراتور، اتصالات، دم، سوزن برقی و ... و چرخ های متحرک جهت حرکت و جابجایی بخاری، دارای فین های انتقال حرارت جهت بالا رفتن راندمان، دارای دریچه بازدید شیشه ای نشکن و مقاوم به حرارت، دارای مشعل اتمسفریک چدنی و بادوام، استفاده از دمپر قابل تنظیم جهت هدایت هوای گرم در جهت عمودی، مناسب برای استفاده در مرغداری ها، گلخانه و سالن های کشت و پرورش گل و گیاه، کارخانجات و سالن های تولیدی، قالیشویی، کارخانجات چای سازی، سالن های بتن ریزی، سالن های کشت و پرورش قارچ، راندمان حرارتی 85 درصدی و ... اشاره کرد.

قابلیت و مشخصات بخاری کارگاهی پلار 425

بخاری کارگاهی گاز سوز پلار 425

شرکت پلار در ساخت بخاری کارگاهی گازسوز پلار مدل 425 از ابعاد 1550x740x740 میلی متری استفاده کرده است. این بخاری همچنین از وزن مناسب 70 کیلوگرمی برخوردار بوده و برای جابجایی راحت آن از چرخ های متحرک استفاده شده است. این بخاری به دلیل برخورداری از حداکثر ظرفیت گرمادهی 45000 کیلوکالری در ساعت و حداقل ظرفیت گرمادهی 20000 کیلوکالری در ساعت و فن هوا جهت احتراق بالا و افزایش راندمان سوخت، همچنین بخاطر برخورداری از صفحات توزیع حرارت چدنی فشرده و مقاوم به حرارت جهت ايجاد شعله مناسب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از این وسیله در محیط های عمومی مرغداری ها، گلخانه و سالن های کشت و پرورش گل و گیاه، کارخانجات و سالن های تولیدی، قالیشویی، کارخانجات چای سازی، سالن های بتن ریزی، سالن های کشت و پرورش قارچ و ... استفاده کنید.

بخاری کارگاهی گازسوز پلار مدل 425 بخاطر طراحی استوانه ای شکلی که در اختیار دارد قادر به انتقال گرمای 360 درجه ای بوده و با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد می تواند فضایی به وسعت 900 متر مکعب را برای شما گرم کند. در ضمن این بخاری با توجه به قدرت بالایی که در گرم کردن محیط دارد مصرفی برابر با 5 متر مکعب گار در ساعت را دارد. از دیگر ویژگی هایی که در این بخاری وجود دارد  می توان به دمپر اشاره کرد. دمپر تعبیه شده در این بخاری قابل تنظیم بوده و وظیفه هدایت هوای گرم در جهت عمودی را بر عهده دارد. در آخر باید به این نکته اشاره کنیم که بخاری کارگاهی گازسوز پلار مدل 425 از قابلیت های متعدد دیگری همچون مشعل هایی از نوع چدنی برخوردار است تا قدرت حرارت بالایی داشته باشد. همچنین در طراحی بیرونی بخاری کارگاهی گازسوز پلار مدل 425 از پره های متعددی استفاده شده تا انتقال حرارت بهتری داشته باشد.

بخاری کارگاهی گاز سوز پلار 425

جمع بندی

شرکت ایرانی پلار بخاری گازسوز مدل 425 خود را به منظور استفاده در محیط های کارگاهی و صنعتی طراحی کرده است. بخاری کارگاهی گازسوز پلار مدل 425 بخاطر طراحی استوانه ای شکلی که در اختیار دارد قادر به انتقال گرمای 360 درجه ای بوده و با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد می تواند فضایی به وسعت 900 متر مکعب را برای شما گرم کند. شرکت پلار در ساخت بخاری کارگاهی گازسوز پلار مدل 425 از ابعاد 1550x740x740 میلی متری استفاده کرده است. این بخاری همچنین از وزن مناسب 70 کیلوگرمی برخوردار بوده و برای جابجایی راحت آن از چرخ های متحرک استفاده شده است. از دیگر ویژگی هایی که در این بخاری وجود دارد  می توان به دمپر اشاره کرد. دمپر تعبیه شده در این بخاری قابل تنظیم بوده و وظیفه هدایت هوای گرم در جهت عمودی را بر عهده دارد. این بخاری به دلیل برخورداری از حداکثر ظرفیت گرمادهی 45000 کیلوکالری در ساعت و حداقل ظرفیت گرمادهی 20000 کیلوکالری در ساعت و فن هوا جهت احتراق بالا و افزایش راندمان سوخت، همچنین بخاطر برخورداری از صفحات توزیع حرارت چدنی فشرده و مقاوم به حرارت جهت ايجاد شعله مناسب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از این وسیله در محیط های عمومی استفاده کنید.

بخاری کارگاهی گاز سوز پلار 425

جهت خرید بخاری کارگاهی گاز سوز پلار مدل 425 و اطلاع از قیمت آن با شماره 73027-021 تماس بگیرید یا به سایت ما مراجعه کنید. همچنین می توانید نسبت به خرید اینترنتی انواع لوازم خانگی با بهترین قیمت بازار از سایت ما اقدام کرده و آن را در اسرع وقت درب منزلتان تحویل بگیرید.

نوشتن نظر
بد خوب
تایید امنیتی
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات