منو
سبد خرید
بخاری کارگاهی نفت سوز پلار 415 در برابر حرارت زیاد و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد و از جنس استیل ضد زنگ است.
ناموجود

بخاری کارگاهی نفت سوز پلار 415

Polar 415

با اسکن کد روبرو

کالای مورد نظرتان را

به اشتراک بگذارید

ارسال رایگان در تهران برای سفارشات بالای

540 هزار تومان

  • وضعیت: ناموجود
  • تولیدکننده: پلار
  • کد کالا: 718010155

تماس با 73027-021

ناموجود
0 تومان

پرداخت در محل

ضمانت کالا

ارسال سریع

7روز هفته

24 ساعته

مشاوره

کارشناسان

خروجی فایل PDF
مشخصات کلی:
سایر ویژگی هامصرف 6 لیتر در ساعت
مخزنی برابر با 37 لیتر
پوشش رنگ نسوز آلومینیومی مقاوم تا 600 درجه سانتی گراد
دارای فين های انتقال حرارت جهت بالا رفتن راندمان
دارای دريچه بازديد شيشه ای نشكن و مقاوم به حرارت
دارای كلاهك پوشش شده بالعاب مقاوم به حرارت
دارای كوره استينلس استيل 316 يا 318 جهت مقاومت در برابر زنگ زدگی و حرارت
دارای فن هوا جهت احتراق بالا و افزايش راندمان سوخت
دارای كليد كنترل برقی (سوزن برقی) جهت جلوگيری از آتش سوزی درزمان قطع برق
دارای صفحات توزيع حرارت چدنی فشرده و مقاوم به حرارت جهت ايجاد شعله مناسب
دارای كيفيت سوخت مطلوب در حالت استفاده از نفت سفيد (اين محصول قابل استفاده با گازوييل نيز می باشد ولی در این صورت بايد از دودكش جهت جلوگيری از آلودگی محيط استفاده شود)
دارای گرمايش جابجايی محيطی در 360 درجه اطراف بخاری
مناسب محیط های عمومی مانند بانک ها
ادارات
دانشگاه ها
سالن های ورزشی
فروشگاه های بزرگ
رستوران ها
مساجد
سالن های اجتماعات
کارخانه ها
کارگاه ها و …
مناسب برای متراژاز 350 تا 540 متر مکعب
ابعاد1550x1050x740 میلی متر
وزن100 کیلوگرم
مشخصات فنی:
حداقل ظرفیت گرمادهی40000 کیلوکالری در ساعت
حداکثر ظرفیت گرمادهی50000 کیلوکالری در ساعت
راندمان حرارتی80 درصد
نوع سوختنفت سفید

قابلیت و مشخصات بخاری کارگاهی پلار 415

شرکت پلار یکی دیگر از شرکت های موفق ایرانی است که در زمینه تولید انواع سیستم گرمایشی، سیستم سرمایشی، جاروبرقی، بخار شوی، انواع یخچال و فریزر، اجاق گاز، محصولات صنعتی (بخاری کارگاهی، مینی هیتر، جاروبرقی صنعتی) و ... فعالیت دارد. شرکت نام آشنای پلار به دلیل طراحی و تولید محصولات با کیفیت همراه با فناوری های روز دنیا توانسته طرفداران و کاربران زیادی را به دست آورد. بخاری کارگاهی نفت سوز پلار مدل 415 از نمونه محصولات تولیدی این شرکت است که همچون سایر محصولات تولیدی خود از قابلیت ها و ویژگی های فراوانی برخوردار است. قابلیت ها و ویژگی های موجود در این بخاری شامل مصرف 6 لیتر در ساعت، مخزنی برابر با 37 لیتر، پوشش رنگ نسوز آلومینیومی مقاوم تا 600 درجه سانتی گراد، دارای فين های انتقال حرارت جهت بالا رفتن راندمان، دارای دريچه بازديد شيشه ای نشكن و مقاوم به حرارت، دارای كلاهك پوشش شده بالعاب مقاوم به حرارت، دارای كوره استيل 318 جهت مقاومت در برابر زنگ زدگی و حرارت، دارای فن هوا جهت احتراق بالا و افزايش راندمان سوخت، دارای كليد كنترل برقی (سوزن برقی) جهت جلوگيری از آتش سوزی در زمان قطع برق، دارای صفحات توزيع حرارت چدنی فشرده و مقاوم به حرارت جهت ايجاد شعله مناسب، دارای كيفيت سوخت مطلوب در حالت استفاده از نفت سفيد (اين محصول قابل استفاده با گازوييل نيز بوده ولی در این صورت بايد از دودكش جهت جلوگيری از آلودگی محيط استفاده شود)، دارای گرمايش جابجايی محيطی در 360 درجه اطراف بخاری، مناسب محیط های عمومی مانند بانک ها، ادارات، دانشگاه ها، سالن های ورزشی، فروشگاه های بزرگ، رستوران ها، مساجد، سالن های اجتماعات، کارخانه ها، کارگاه ها و …، ابعاد و وزن مناسب، راندمانی حرارتی برابر با 80 درصد، مناسب برای فضایی از 350 تا 540 متر مکعب، ظرفیت دمایی برابر با 50000 کیلوکالری در ساعت و ... می شود.

قابلیت و مشخصات بخاری کارگاهی پلار 415

بخاری کارگاهی نفت سوز پلار 415

بخاری کارگاهی نفت سوز پلار مدل 415 به دلیل بهره مندی از حداکثر ظرفیت گرمادهی برابر با 50000 کیلوکالری در ساعت و فن هوا جهت احتراق بالا و افزایش راندمان سوخت، همچنین بخاطر برخورداری از صفحات توزیع حرارت چدنی فشرده و مقاوم به حرارت جهت ايجاد شعله مناسب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از این وسیله در محیط های عمومی مانند بانک ها، ادارات، دانشگاه ها، سالن های ورزشی، فروشگاه های بزرگ، رستوران ها، مساجد، سالن های اجتماعات، کارخانه ها، کارگاه ها و … استفاده کنید.  در ضمن اين محصول در حالت سوخت نفت سفید از کیفیت سوخت مطلوبی برخوردار شده و همچنین قابل استفاده با گازوييل نيز بوده ولی در این صورت بايد از دودكش جهت جلوگيری از آلودگی محيط استفاده شود. بخاری کارگاهی نفت سوز پلار مدل 415 با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که در اختیار دارد قادر است 620 متر مکعب فضایی با محیط معتدل، 540 متر مکعب فضایی با محیط خنک، 410 متر مکعب فضایی با محیط سرد و 350 متر مکعب فضایی با محیط خیلی سرد را گرم کند.

بخاری کارگاهی نفت سوز پلار 415

شرکت پلار در ساخت بخاری کارگاهی نفت سوز پلار مدل 415 از کوره ای با جنس استیل ضد زنگ 318 بهره برده تا قادر باشد در برابر حرارت زیاد و زنگ زدگی مقاومت بالایی داشته باشد. این بخاری از ابعاد 1550x1050x740 میلی متری و وزن 100 کیلوگرمی برخوردار بوده که نسبت به مدل های مشابه از ابعاد و وزن مناسب تری برخوردار است. حجم مخزن سوخت تعبیه شده بخاری کارگاهی نفت سوز پلار مدل 415 برابر با 37 لیتر بوده و با توجه به قدرت بالایی که در گرم کردن محیط دارد مصرفی برابر با 6 لیتر در ساعت را دارا است. در آخر باید به این نکته اشاره کنیم که این بخاری از دیگر ویژگی هایی همچون فين های انتقال حرارت جهت بالا رفتن راندمان، دارای دريچه بازديد شيشه ای نشكن و مقاوم به حرارت، دارای كلاهك پوشش شده بالعاب مقاوم به حرارت برخوردار است.

جمع بندی

شرکت پلار در ساخت بخاری کارگاهی نفت سوز پلار مدل 415 از کوره ای با جنس استیل ضد زنگ 318 بهره برده تا قادر باشد در برابر حرارت زیاد و زنگ زدگی مقاومت بالایی داشته باشد. این بخاری از ابعاد 1550x1050x740 میلی متری و وزن 100 کیلوگرمی برخوردار بوده که نسبت به مدل های مشابه از ابعاد و وزن مناسب تری برخوردار است. بخاری کارگاهی نفت سوز پلار مدل 415 به دلیل بهره مندی از حداکثر ظرفیت گرمادهی برابر با 50000 کیلوکالری در ساعت و فن هوا جهت احتراق بالا و افزایش راندمان سوخت، همچنین بخاطر برخورداری از صفحات توزیع حرارت چدنی فشرده و مقاوم به حرارت جهت ايجاد شعله مناسب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از این وسیله در محیط های عمومی استفاده کنید. بخاری کارگاهی نفت سوز پلار مدل 415 با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که در اختیار دارد قادر است 620 متر مکعب فضایی با محیط معتدل، 540 متر مکعب فضایی با محیط خنک، 410 متر مکعب فضایی با محیط سرد و 350 متر مکعب فضایی با محیط خیلی سرد را گرم کند.

بخاری کارگاهی نفت سوز پلار 415

جهت خرید بخاری کارگاهی نفت سوز پلار 415 و اطلاع از قیمت آن با شماره 73027-021 تماس بگیرید یا به سایت ما مراجعه کنید. همچنین می توانید نسبت به خرید اینترنتی انواع تجهیزات خانگی با بهترین قیمت بازار از سایت ما اقدام کرده و آن را در اسرع وقت درب منزلتان تحویل بگیرید.

نوشتن نظر
بد خوب
تایید امنیتی
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات