منو
سبد خرید

Planar | پلانار

ویدئو وال پلانار Planar Leyard VersaLight VLI2.5
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار VersaLight VLI2.5نماشگرهای Leyard VersaLight Series خانواده ای نوآورانه از ویدئو وال های LED محصول شرکت پلانار می باشد. این ویدئو وال در حقیقت با انعطاف پذیری برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در محیط های داخلی و فضای باز در انواع مختلف پیکسل ها طراحی شد..
0 تومان
ویدئو وال پلانار PLANAR Leyard TWS1.8
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار TWS1.8ویدئو وال پلانار سری Leyard TWS یک خانواده از نمایشگرهای ویدیو وال LED چند منظوره با صفحه نمایش فوق العاده باریک است که در ابعاد 0.9, 1.2, 1.5 و 1.8 میلیمتری در دسترس است. برای معرفی ویدئو وال پلانار PLANAR Leyard TWS1.8 باید بگوییم که طراحی مناسب با قطر 27 اینچ، یک ..
0 تومان
ویدئو وال پلانار Planar Leyard TWS MT32
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard TWS MT32Planar Leyard TWS MT32 ویدئووال پلانار اولین ویدیو وال LED تعاملی است که از هر گونه درز و یا ناپیوستگی در ساختار ویدیو وال عاری می باشد.همچنین طراحی فریم آن از یک سیستم صیقلی تشکیل شده است که یک سطح با 32 نقطه تعاملی همزمان را برای یک تجربه دینامیک و پوی..
0 تومان
ویدئو وال پلانار PLANAR Leyard TWA MT32
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard TWA MT32ویدئو وال پلانار مدل PLANAR Leyard TWA MT32 اولین ویدیو وال LED تعاملی است که از هر گونه درز و یا ناپیوستگی در ساختار ویدیو وال عاری می باشد. در مورد معرفی ویدئو وال پلانار Leyard TWA MT32 می توان گفت که با بهره گیری از تکنولوژی Leyard® PLTS مخفف (Pliabl..
0 تومان
ویدئو وال پلانار Planar Leyard TVF 2.5
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard TVF2.5ویدئو وال پلانار سری Leyard TVF یک محصول از خانواده ویدیو وال های LED است . این ویدئو وال با نمایشگر هایی با کیفیت تصویر 1.5، 1.8 و 2.5 میلیمتر پیکسل پیچ است. برای معرفی ویدئو وال پلانار Leyard TVF2.5 باید بگوییم که پیکسل پیچ سطح تراکم پیکسل ها را بر روی صفحه ..
0 تومان
ویدئو وال پلانار PLANAR Leyard DirectLight X DLX-0.7
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard DirectLight X DLX-0.7نسل بعدی سیستم ویدیو وال LED Leyard DirectLight X این پلتفرم موفق را گسترش و توسعه می دهد تا یک راه حل نهایی و کامل از ویدیو وال ها را ارائه دهد. ویدئو وال پلانار PLANAR Leyard DirectLight X DLX-0.7 با کنترلر Leyard Video Controller خارج از برد ..
0 تومان
ویدئو وال پلانار Planar Leyard DirectLight MT32
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard DirectLight MT32ویدئو وال پلانار مدل MT32 اولین ویدیو وال LED تعاملی است که از هر گونه درز و یا ناپیوستگی در ساختار ویدیو وال عاری می باشد. در مورد معرفی ویدئو وال پلانار Planar Leyard DirectLight MT32 می توان گفت که با بهره گیری از تکنولوژی Leyard® PLTS مخفف (P..
0 تومان
ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLO3.9
ناموجود
معرفی ویدئووال پلانار Leyard CarbonLight CLO3.9در مورد معرفی ویدئووال پلانار Leyard CarbonLight CLM CLO3.9 باید گفت که این دسته از ویدئو وال به طور خاص برای استفاده در جاهایی که مدت کوتاه نیاز به روشن شدن دارد مناسب می باشد. مانند برنامه هایی که روی صحنه اجرا می شوند و یا مکان هایی که نیاز به ان..
0 تومان
ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLM10.4
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLM10.4در مورد معرفی ویدئو وال پلانار مدل Leyard CarbonLight CLM10.4 باید گفت که این دسته از ویدئو وال به طور خاص برای استفاده در جاهایی که مدت کوتاه به آن نیاز دارید مناسب می باشد. مانند برنامه های که روی صحنه اجرا می شوند و یا مکان هایی که نیاز به انعط..
0 تومان
ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLI1.9-F
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLI1.9-Fمانیتور صنعتی پلانار مدل Planar Leyard CarbonLight CLI1.9-F یکی از انواع ویدئو وال می باشد. در مورد معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLI1.9-F باید گفت که یک خط تولید کامل از صفحه نمایش های LED است. ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLi..
0 تومان
ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLF5.2
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLF5.2مانیتور صنعتی پلانار مدل Planar Leyard CarbonLight CLF5.2 یکی از انواع ویدئو وال می باشد. که در بازار کار یکی از تجهیزات پرکار و مهم به شمار می اید پس در انتخاب ویدئو باید دقت بالایی داشته باشد. در مورد معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLF..
0 تومان
ویدئو وال پلانار Planar Leyard CarbonLight CLA1.5D
ناموجود
معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLA1.5Dدر مورد معرفی ویدئو وال پلانار Leyard CarbonLight CLA1.5D باید گفت که یک خط تولید کامل از صفحه نمایش های LED است. این دسته از ویدئو وال ها به طور خاص برای استفاده در جاهایی که مدت کوتاه به آن نیاز دارید مناسب است. مانند برنامه های که روی صحنه اجرا..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات