منو
سبد خرید

Pioneer | پایونیر

پایه نگهدارنده گوشی موبایل پایونیر Pioneer YH-419
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل پایونیر YH-419اگر به استفاده از برنامه های مسیریابی موبایل و نقشه در حین رانندگی نیاز دارید، هولدر موبایل پایونیر YH-419 وسیله پرکاربردی برای شما خواهد بود. این پایه نگهدارنده مغناطیسی گوشی موبایل از قابلیت نصب بر روی داشبورد ماشین برخوردار است و گوشی را به شکل آهنرب..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل پایونیر Pioneer YH-418
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل پایونیر YH-418این روزها بسیاری از رانندگان برای سریع تر رسیدن به مقصد از برنامه های مسیریابی موبایل استفاده می کنند. اما در دست گرفتن گوشی موبایل در هنگام رانندگی یکی از دلایل اصلی بروز تصادفات است و مشمول جریمه می شود. به همین دلیل هولدرهای موبایل به وسایلی پرطرفدار..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل پایونیر Pioneer YH-417
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل پایونیر YH-417پایه نگهدارنده گوشی یا هولدر یکی از انواع لوازم جانبی موبایل است که برای کسانی که قصد مسافرت با ماشین یا رانندگی های طولانی مدت در طی روز را دارند، کارایی بالایی دارد. اگر قصد خرید هولدر موبایل دارید و به دنبال محصولی جمع و جور و اقتصادی هستید، هولدر مو..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل پایونیر Pioneer H-28
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل پایونیر H-28اگر قصد مسافرت با ماشین را دارید یا شرایط شغلی تان به گونه ای است که ناچار به رانندگی های طولانی مدت در طی روز هستید، هولدر موبایل پایونیر H-28 وسیله ای پرکاربرد برای شما خواهد بود. این پایه نگهدارنده مگنتی گوشی موبایل از قابلیت نصب بر روی داشبورد ماش..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل پایونیر Pioneer H-20
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل پایونیر H-20هولدر موبایل مدل H-20 یکی از محصولات خوش ساخت شرکت پایونیر است که امکان دسترسی به گوشی بدون نیاز به در دست گرفتن آن را در هنگام رانندگی برای شما فراهم می آورد. با استفاده از این هولدر موبایل می توانید از برنامه های مسیریابی موبایل و نقشه در حین رانندگی اس..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات