منو
سبد خرید

partsun | پارتسان

هارد خرد کن پارتسان Partsun 5100
ناموجود
معرفی و بررسی هارد خردکن پارتسان 5100 هارد خردکن پارتسان 5100 ساخت کشور ایران می باشد و در مقایسه با کالاهای مشابه خارجی خود بسیار با کیفیت تر و کم هزینه تر می باشد. دینام و گیربکس این هارد خردکن ساخت کشور آلمان می باشد که از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. در ادامه معرفی و بررسی هارد خردکن پار..
0 تومان
فیش پرینتر پارتسان Partsun SR 80350
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Partsun SR 80350 فیش پرینتر Partsun SR 80350 از انواع فیش پرینتر حرارتی است که شرایط یک فیش پرینتر مناسب و با صرفه اقتصادی را دارد. از مدل های مشابه آن می توان به فیش پرینتر Bixolon SRP 350، فیش پرینتر Bixolon SRP 350 PLUS و فیش پرینتر Epson T20 اشاره نمود. با تو..

درام اچ پی HP 49 با گارانتی partsun
ناموجود
درام فابریک 49 اچ پی درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد: 1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ کردی..
0 تومان
درام اچ پی HP 35 با گارانتی partsun
ناموجود
درام فابریک 35 اچ پی درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد: وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ کردید. در..
0 تومان
درام اچ پی HP 15 با گارانتی partsun
ناموجود
درام فابریک 15 اچ پی درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد: 1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2.معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ کرد..
0 تومان
درام اچ پی HP 1320
ناموجود
درام فابریک 1320 اچ پی درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد: وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ کردید. ..
0 تومان
درام اچ پی HP 12 با گارانتی partsun
ناموجود
درام فابریک 12 اچ پی درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد: 1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ کردی..
0 تومان
درام اچ پی HP 05 با گارانتی partsun
ناموجود
درام فابریک 05 اچ پی درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد: 1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ کردی..
0 تومان
تونر 1200 مشکی با گارانتی partsun
ناموجود
تونر شارژ یک کیلوگرمی مشکی 1200 پارتسان تونر شارژ  پارتسان 1200 پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام پرینترهای لیزری مدل HP C7115A ,Q2613A ,Q2612A ,Q5949A می باشد. تونر شارژ در واقع  جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر ..
0 تومان
تونر 1005 مشکی با گارانتی partsun
ناموجود
تونر شارژ یک کیلوگرمی مشکی 1005 پارتسان این تونر شارژ پودری با کیفیت و  با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام پرینترهای لیزری مدل  HP CE285A ،CE435A ،CE435A می باشد. تونر شارژ در واقع  جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وق..
0 تومان
تونر 1 کیلوگرمی مشکی با گارانتی partsun
ناموجود
تونر شارژ یک کیلوگرمی مشکی پارتسان تونر 1 کیلوگرمی مشکی با گارانتی partsun  پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام پرینترهای لیزری سامسونگ می باشد. تونر شارژ در واقع جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وقتی هم آن را ش..
0 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات