منو
سبد خرید

Partak | پارتاک

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak RF
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Partakگیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک از سه عدد برد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده در طرفین و یک عدد گیرنده در وسط تشکیل شده است. گیت سه آنتن Partak مناسب برای استفاده در هایپر مارکت، فروشگاه های بزرگ، سوپر مارکت، پوشاک، کتاب فروشی و عینک فروشی می باشد. از کالاهای مرتبط با..
0 تومان
گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak AM
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Partakگیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک از سه عدد برد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده و یک عدد گیرنده تشکیل شده است که اصطلاحا به آن Duel Plus می گویند. گیت سه آنتن Partak مناسب برای استفاده در پوشاک، لوازم آرایش، عینک فروشی، کیف و کفش، موبایل، عطر و ادکلن می باشد. از کالاهای..
0 تومان
گیت فروشگاهی جفت آنتن پارتاک Partak RF
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Partakمنظور از گیت فروشگاهی جفت آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده در یک آنتن و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در گیت فروشگاهی دو آنتن پارتاک میزان آشکارسازی برای تگ فروشگاهی متوسط تا 140 سانتی متر و برای لیبل 4*4 تا 110 سانتی متر می باشد.. همچنین میزان گی..
0 تومان
گیت فروشگاهی جفت آنتن پارتاک Partak AM
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Partakمنظور از گیت فروشگاهی جفت آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده در یک آنتن و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. دزدگیر فروشگاهی دو آنتن (DUAL) پارتاک AM دارای دو ورژن می باشد که در ورژن یک گیرندگی یا میزان آشکار سازی در میان دو آنتن پارتاک 140 سانتی متر با ..
0 تومان
گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak RF
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partakگیت فروشگاهی Partak تک آنتن RF می تواند از دو طرف تگ و لیبل را شناسایی کرده و گیرنده و فرستنده در یک آنتن قرار گرفته است. این گیت فروشگاهی تک آنتن از هر طرف تا عرض 100 سانتی متر، تگ را ردیابی کرده و آلارم را اعلام می کند. گیت فروشگاهی تک آنتن Partak مناسب برای اس..
0 تومان
گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak AM
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partakمنظور از دزدگیر فروشگاهی تک آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در دزدگیر فروشگاهی تک آنتن پارتاک گیرندگی یا میزان آشکاری از دو طرف آنتن یکسان می باشد به طوری که گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک AM از هر طرف توانایی آشکارساز..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات