منو
سبد خرید

پارس حساب

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab px-5600PV
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی پارس حساب px-5600PVشرکت پارس حساب یک شرکت ایرانی است که در زمینه تولید انواع ماشین حساب های رومیزی، جیبی، پرینتردار و مهندسی فعالیت می کند. از جمله محصولات این شرکت باید به ماشین حساب مهندسی مدل Pars Hesab px-5600PV اشاره کنیم که در دسته ماشین حساب های مهندسی جا..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی پارس حساب PX-4600 Plus IIماشین حساب PX-4600 Plus II یکی از محصولات شرکت ایرانی پارس حساب می باشد که برای انجام محاسبات عملی و مهندسی طراحی و روانه بازار شده است. این ماشین حساب دارای صفحه نمایشی بزرگ با قابلیت نمایش توابع به همان شکل نوشتاری است و در یادگیری مطا..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PS-12L
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده پارس حساب PS-12Lشاید برایتان پیش آمده در حالی که بیرون از منزل یا محل کار خود هستید، نیاز به انجام محاسبات ریاضی پیدا کرده باشید. در این شرایط به همراه داشتن یک ماشین حساب جیبی و کوچک می تواند دستیار محاسباتی مطمئنی برای شما باشد. انواع مختلفی از ماشین حساب های جی..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PS-122L
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده پارس حساب PS-122Lاگر در کسب و کار روزانه خود به انجام محاسبات پیچیده و سنگین نیازی ندارید، صرف هزینه های زیاد برای خرید ماشین حساب از نوع قدرتمند و حرفه ای یا ماشین حساب های مهندسی برای شما چندان منطقی به نظر نمی رسد. در عوض می توانید با پرداخت هزینه ای به مراتب ک..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PS-10L
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده پارس حساب PS-10Lاگر در طول کسب و کار روزمره تان به انجام محاسبات ساده ریاضی نیاز پیدا می کنید، ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PS-10L کمک زیادی به شما خواهد کرد. این ماشین حساب اداری از نوع جیبی است و به آسانی می توانید آن را با خود در تمام طول روز به همراه داشته ..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PS-100L
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده پارس حساب PS-100Lماشین حساب PS-100L یکی از ماشین حساب های ساده و پایه ای موجود در بازار می باشد که توسط شرکت ایرانی پارس حساب طراحی و روانه بازار شده است. این ماشین حساب 10 رقمی برای انجام محاسبات عادی و روزمره انتخاب ایده آلی است و از وزن سبک و ابعاد جمع و جوری ب..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8620 LP
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب چاپگردار پارس حساب PR-8620 LPانجام محاسبات مالی و حسابداری همواره نیازمند دقت و تمرکزی بالاست و کاری حساس به شمار می آید. به خصوص اگر قصد ارائه محاسبات انجام شده در قالب گزارش به مدیران فروشگاه یا استفاده از آنها در اسناد ادارای را داشته باشید، این موضوع حساسیت بیشتری ..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب چاپی پارس حساب PR-8420LPماشین حساب های پرینتردار کمک زیادی به شما در حین انجام محاسبات مالی و حسابداری می کنند و به شما اجازه می دهند تا پس از اتمام محاسبات، از نتایج آنها پرینت تهیه کرده و از آنها در اسناد مالی خود استفاده کنید. با استفاده از این نوع ماشین حساب ها دیگ..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PJ-600L
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده پارس حساب PJ-600Lاگر در کسب و کار روزانه خود به انجام محاسبات معمولی ریاضی نیاز دارید و در جستجوی خرید ماشین حساب رومیزی با کیفیت هستید، ماشین حساب پارس حساب PJ-600L یک گزینه ایده آل برای شما خواهد بود. این ماشین حساب ایرانی برای استفاده در مغازه، فروشگاه، منزل، ا..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PJ-3130
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده پارس حساب PJ-3130بسیاری از شما در کسب و کار روزمره خود به انجام محاسبات ریاضی نیاز پیدا می کنید و از این جهت خرید ماشین حساب فروشگاهی کاربرد بالایی برای شما خواهد داشت. یک ماشین حساب مرغوب و با کیفیت می تواند نقش زیادی در سریع تر و دقیق تر پیش رفتن کارهای شما در ط..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PD-30 L
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده پارس حساب PD-30 Lشرکت پارس حساب یکی از شرکت های ایرانی تولید کننده ماشین حساب است که محصولاتی خوش ساخت و با دوام را روانه بازار می کند. از جمله محصولات این شرکت باید به ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PD-30 L اشاره کرد که از انواع ماشین حساب رومیزی است و برای استف..
0 تومان
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PD-206L
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده پارس حساب PD-206Lشرکت پارس حساب یکی از شرکت های ایرانی فعال در حوزه تولید انواع ماشین حساب های رومیزی و جیبی می باشد و محصولاتی خوش ساخت و با دوام را روانه بازار کرده است. از جمله ماشین حساب های رومیزی این شرکت باید به ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PD-206L اشاره..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات