منو
سبد خرید

Para | پارا

اسکناس شمار پارا ایستاده Para-900
به زودی
معرفی پول شمار پارا Para 900پول شمار پارا 900 یک دستگاه اسکناس شمار ایستاده و محصول شرکت پارا Para است. این دستگاه پول شمار دارای فیلتر قابل تعویض است و  آلودگی های ناشی از شمارش اسکناس را جذب می کند. همچنین دارای درب محافظ خودکار برای جلوگیری از پراکندگی ذرات می باشد.در ادامه معرفی پول..
0 تومان
اسکناس شمار پارا Para NC-307
ناموجود
معرفی و بررسی اسکناس شمار پارا 307دستگاه پول شمار NC-307 یکی از محصولات شرکت پارا Para می باشد که یکی از شرکت های بزرگ در تولید دستگاه اسکناس شمار می باشد. این محصول، یک دستگاه پول شمار رومیزی است دارای شمارش سریع، دقیق و آسان می باشد.در ادامه معرفی و بررسی اسکناس شمار پارا 307 باید گفت که ا..
0 تومان
اسکناس شمار پارا Para NC-297
ناموجود
معرفی و بررسی اسکناس شمار پارا 297اسکناس شمار پارا مدل 297 یکی دیگر از محصولات شرکت پارا Para در زمینه دستگاه شمارنده پول می باشد. این دستگاه قدرت تشخیص اسکناس های نصفه و به هم چسبیده را دارد. همچنین امکان نصب نمایشگر دوم نیز بر روی آن وجود دارد.در ادامه به معرفی و بررسی اسکناس شمار پار..
0 تومان
اسکناس شمار پارا Para NC-207
ناموجود
معرفی و بررسی اسکناس شمار پارا 207دستگاه پول شمار پارا مدل 207 یکی از محصولات با کیفیت شرکت پارا Para است که مشتریان زیادی دارد. این محصول، یک دستگاه پول شمار رومیزی است و دارای دو نمایشگر می باشد. نمایشگر دوم برای استفاده مشتریان تعبیه شده است.در ادامه به معرفی و بررسی اسکناس شمار پارا 207 ..
0 تومان
اسکناس شمار رومیزی پارا Para NC-407
ناموجود
معرفی اسکناس شمار رومیزی پارا Para NC-407پول شمار پارا NC-407 محصول شرکت پارا و یک دستگاه پول شمار رومیزی است. این دستگاه مجهز به سنسور uv برای تشخیص اسکناس جعلی می باشد.  صفحه نمایش مکانیسم کار غلطکی اصطکاکی می باشد.در ادامه معرفی اسکناس شمار رومیزی پارا Para NC-407 باید بگوییم که ..
0 تومان
اسکناس شمار ایستاده پارا Para NCS-1200
ناموجود
معرفی اسکناس شمار پارا 1200پول شمار پارا 1200، یک دستگاه اسکناس شمار ایستاده و محصول شرکت پارا است. این پول شمار مجهز به سنسور uv است و توانایی تشخیص اسکناس جعلی را دارد. در ادامه معرفی اسکناس شمار پارا 1200 باید بگوییم که این پولشمار دارای دو عدد فن خاک گیر است و به همین دلیل از پخش شدن گرد و غ..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات