منو
سبد خرید

Olivetti | الیوتی

کابل پرینتر 1.8 متری اولیوتی Olivetti PR4
ناموجود
کابل پرینتر 1.8 متری اولیوتی Olivetti PR4 کابل پرینتر یکی از لوازمی است که برای اتصال پرینتر به کامپیوتر حتماً به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. به طور کلی کابل رابط نقش زیادی در سرعت چاپ و انتقال اطلاعات بین کامپیوتر و پرینتر دارد و اگر از کابل نامرغوب و ناسازگار با دستگاه های خود استفاده کنید، ممکن..
0 تومان
پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PR4 SL Passbook
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی Olivetti PR4 SL Passbook پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PR4 SL Passbook از سیستم چاپ دوطرفه برخوردار می باشد و از نوع پرینتر 9 پین است. این پرینتر سوزنی الویتی هد سوزنی دارد که از قابلیت هایی شامل پرینت انواع بلیط، انواع فرم و فیش بانكی برخوردار است و هم چنین برای نسخه های داروی..

پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PR2E Passbook
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی Olivetti PR2E Passbook پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PR2E Passbook از نوع پرینتر سوزنی 24 پین می باشد که قابلیت نصب اسکنر را دارد و از هد سوزنی با مکانیزم چاپ دو طرفه برخوردار است. با وجود چنین امکاناتی چاپگر سوزنی Olivetti PR2E امكان پرینت انواع چك، بلیط هواپیما و راه آهن، انو..

پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PB2 Passbook
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی Olivetti PB2 Passbook پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PB2 Passbook یکی از پرینترهای قدرتمند و بي صدا است که سرعت بسيار بالایی در چاپ دارد. این پرینتر سوزنی در نوع خود و در میان سایر پرینترهای سوزنی الیویتی می تواند برای صدور انواع فیش و چک مناسب باشد. از کالاهای مرتبط با پ..

پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PassBook SP40
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی Olivetti PassBook SP40 پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PassBook SP40 از سری چاپگرهای سوزنی 24 پینی است که برای چاپ بر روی دفترچه های بانکی طراحی شده است. یکی از مزایای این پرینتر سوزنی که آن را از سایر پرینترهای سوزنی جدا می کند قابلیت چاپ بارکدهای استاندارد و همچنین قابلیت چاپ ب..

پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR90 Plus Passbook
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی Olivetti PR90 Plus Passbook پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR90 Plus Passbook امکان ارتباط از طریق پورتهای USB، پارالل و سریال به صورت همزمان دارد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PR2E Passbook، پرینتر سوزنی الیویتی Olivetti PR4 SL Passbook و پرینت..

پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR2 Plus
اتمام موجودی
معرفی پرینتر سوزنی Olivetti PR2 Plus پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR2 Plus از جمله محصولات شرکت الیوتی است که در دسته پرینترهای سوزنی جای دارد. از این پرینتر می توان برای چاپ چک، بلیط مسافرتی، پاسپورت، انواع فرم ها و فیش های بانکی و اوراق بهادار استفاده کرد. سرعت چاپ پرینتر سوزنی الیویتی م..
0 تومان
پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti MB-2
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی Olivetti MB-2 پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti MB-2 آخرین مدل چاپگر سوزنی در خانواده محصولات PR2 Plus شرکت الیوتی است و چند قابلیت چاپ، اسکن و برررسی چک را در یک دستگاه جمع و جور ترکیب کرده و به کاربران خود ارائه می دهد. ADF این پرینتر سوزنی الیوتی قادر است کارت شناسایی، ورق های..

ریبون الیوتی Olivetti PR9
ناموجود
معرفی ریبون الیوتی PR9 ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود. برای معرفی ریبون الیوتی PR9 باید گفت که این ریبون مخصوص پرینترهای ..
0 تومان
ریبون الیوتی Olivetti PR2
ناموجود
معرفی ریبون الیوتی PR2 ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود. برای معرفی ریبون الیوتی PR2 باید گفت که این ریبون مخصوص پرینتر..
0 تومان
اسکنر الیوتی Olivetti Oliscan A600
ناموجود
معرفی اسکنر الیوتی Oliscan A600 اسکنر Oliscan A600 یک اسکنر دو رو و رنگی محصول شرکت الیوتی Olivetti است که مخصوص حسابهای بانکی طراحی شده است. این مدل اسکنر اولیوتی، یک دستگاه واحد برای اسکن چک های بانکی و همچنین سایر اسناد در اندازه A4 است. اسکنر رنگی A600 قادر است تمام اسناد بانکی از..
0 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات