منو
سبد خرید

OGENERAL | اجنرال

کولر گازی دیواری اجنرال 36000 OGENERAL ASGS36FETA
ناموجود
معرفی کولرگازی اجنرال OGENERAL ASGA36FETA کولر گازی دیواری اجنرال ASGA36FETA از کمپرسور اسکرال بهره می برد و با عملکرد سرمایشی یکی از بهترین انتخاب ها برای مشتریانی است که می خواهند محیط وسیعی را خنک سازند و کیفیت و مصرف بهینه انرژی اولویت آن ها است. کولر گازی اسپیلت اجنرال مدل ASGA36FETA دارا..
0 تومان
کولر گازی دیواری اجنرال 30000 OGENERAL ASGS30LFCA
ناموجود
معرفی کولرگازی اجنرال OGENERAL ASGS30LFCA کولر گازی اجنرال مدل ASGS30LFCA از کمپرسور روتاری بهره می برد و با عملکرد دوگانه سرمایشی و گرمایشی در کنار اینورتر یکی از بهترین انتخاب ها برای مشتریانی است که کیفیت و مصرف بهینه انرژی اولویت آن ها است. کولر گازی اجنرال مدل ASGS30LFCA دارای بر..
0 تومان
کولر گازی دیواری اجنرال 30000 OGENERAL ASGS30AWT
ناموجود
معرفی کولرگازی اجنرال OGENERAL ASGS30AWT کولر گازی سرد اجنرال ASGS30AWT توانایی تغییر سرعت کمپرسور بر اساس دمای هوا را دارد و در حالت سرمایش می تواند با صرفه جویی در مصرف برق، دمای اتاق را به گونه ای مناسب تنظیم کند. این کولر گازی اسپلیت اجنرال که محصول شرکت اجنرال OGENERAL می باشد، از جمله کولر ..
0 تومان
کولر گازی دیواری اجنرال 30000 OGENERAL ASGA30FUTA
ناموجود
معرفی کولرگازی اجنرال OGENERAL ASGA30FUTA کولر گازی سرد اجنرال ASGA30FUTA توانایی تغییر سرعت کمپرسور بر اساس دمای هوا را دارد و در حالت سرمایش می تواند با صرفه جویی در مصرف برق، دمای اتاق را به گونه ای مناسب تنظیم کند. این کولر گازی کم مصرف اجنرال که محصول شرکت اجنرال OGENERAL می باشد، از جمله کو..
0 تومان
کولر گازی دیواری اجنرال 24000 OGENERAL ASGA24FUTB
ناموجود
معرفی کولرگازی اجنرال OGENERAL ASGA24FUTB این کولر گازی اینورتر که محصول شرکت اجنرال OGENERAL می باشد، از جمله کولر گازی های کم مصرف با توان 24000 BTU/h می باشد. کولر گازی ASGA24FUTB از کمپرسور پیستونی بهره می برد و با عملکرد سرمایشی یکی از بهترین انتخاب ها برای مشتریانی است که می خواهند محیط ..
0 تومان
کولر گازی دیواری اجنرال 18000 OGENERAL ASGS18RVT
ناموجود
معرفی کولرگازی اجنرال OGENERAL ASGS18RVT کولر گازی سرمایشی و گرمایشی اجنرال ASGS18RVT توانایی تغییر سرعت کمپرسور بر اساس دمای هوا را دارد و در حالت سرمایش می تواند با صرفه جویی در مصرف برق، دمای اتاق را به گونه ای مناسب تنظیم کند. این کولر گازی کم مصرف اجنرال که محصول شرکت اجنرال OGENERAL می..
0 تومان
کولر گازی دیواری اجنرال 12000 OGENERAL ASGS12LECZ
ناموجود
معرفی کولرگازی اجنرال OGENERAL ASGS12LECZ کولر گازی سرد اجنرال ASGS12LECZ توانایی تغییر سرعت کمپرسور بر اساس دمای هوا را دارد و در حالت سرمایش می تواند با صرفه جویی در مصرف برق، دمای اتاق را به گونه ای تنظیم می کند که از 10 درجه سانتی گراد کمتر نشود. این کولر گازی که محصول شرکت اجنرال OGENERAL..
0 تومان
کولر گازی دیواری اجنرال 12000 OGENERAL ASGG12JLCAZ
ناموجود
معرفی کولرگازی اجنرال OGENERAL ASGG12JLCAZ کولر گازی ASGG12JLCAZ از کمپرسور روتاری بهره می برد و با عملکرد سرمایشی در کنار وجود اینورتر، بهترین انتخاب برای مشتریانی است که کیفیت و مصرف بهینه انرژی اولویت آن ها است. کولر گازی اسپیلت مدل ASGG12JLCAZ دارای برچسب مصرف انرژی B می باشد. کولر گازی سر..
0 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات