منو
سبد خرید

هدیه ویژه برای کاربران سایت || 500 هزار تومان خرید = کارت هدیه 100 هزار تومانی *** یک میلیون تومان خرید = کارت هدیه 200 هزار تومانی

nilper | نیلپر

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC809
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC809صندلی کنفراسی SC809 که از محصولات شرکت نیلر می باشد دارای طراحی بسیار زیبا و متناسب با اصول ارگونومی می باشد. یکی از ویژگی های این صندلی کنفرانسی استفاده از ضربه گیر پلاستیکی در زیر پایه ها به منظور جلوگیری از لقی و سرخوردگی می باشد.در ادامه معرفی صندلی کن..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC740U
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC740Uصندلی کنفراسی SC740U یکی از محصولات شرکت نیلپر در زمینه مبلمان اداری است که طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد. این صندلی کنفرانسی بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده و از ایجاد آسیب های فیزیکی و خستگی کاربر جلوگیری می نماید.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی ن..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC712P
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC712Pصندلی کنفراسی SC712P یکی از مدل هایی است که طراحی آن انحصاری شرکت نیلپر می باشد. این صندلی کنفرانسی دارای طراحی بسیار زیبا و مدرنی است که مناسب با اصول ارگونومی بوده و دارای طرفداران خاص خود می باشد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر مدل SC712P باید گفت ..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC708G
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC708Gصندلی کنفراسی SC708G که هم طراحی بسیار زیبا و هم استحکام بالایی دارد و نیز ارگونومی مناسبی دارد از محصولات شرکت نیلپر می باشد. این صندلی کنفرانسی قابلیت ارائه با تمامی روکش های چرم و پارچه برای نشیمن و پشتی را دارد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC70..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC700G
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC700Gصندلی کنفراسی SC700G محصول شرکت نیلپر بوده و دارای طراحی زیبا، مدرن، کاربردی و متناسب با اصول ارگونومی می باشد. در این صندلی کنفرانسی از ضربه گیر پلاستیکی در زیر پایه ها به منظور جلوگیری از لقی و سرخوردگی استفاده شده است.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپ..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC603G
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC603Gصندلی کنفراسی SC603G که دارای طراحی زیبا، مدرن و متناسب با اصول ارگونومی است محصول شرکت نیلپر می باشد. از نکات مهم در مورد این صندلی کنفرانسی قابلیت ارائه با تمامی روکش های چرم و پارچه برای نشیمن و پشتی می باشد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC603G ب..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC515X
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC515Xصندلی کنفراسی SC515X که از محصولات شرکت نیلپر می باشد برای افرادی طراحی شده است که دائما در حرکت هستند و مدام صندلی خود را ترک می کنند، چون این صندلی کنفرانسی فاقد دسته می باشد و هنگام بلند شدن دیگر دسته مزاحم نیست.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC515X ب..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC515O
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC515Oصندلی کنفراسی SC515O یکی از محصولات شرکت نیلپر در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی کنفرانسی کاملا متناسب با اصول ارگونومیک طراحی شده و برای استفاده در ادارات، شرکت و ارگان های اداری مناسب می باشد. صندلی SC515O نیلپر ساختاری زیبا، مدرن و کاربردی دارد و از ایجاد آ..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC507X
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC507Xصندلی کنفراسی SC507X که دارای طراحی زیبا، مدرن و متناسب با اصول ارگونومی است از محصولات شرکت نیلپر می باشد. همچنین باید گفت که این صندلی اداری قابلیت ارائه با تمامی روکش های چرم، پارچه برای نشیمن و پشتی را دارد.طراحی و کیفیت صندلی کنفرانسی Nilper SC507X ..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC507C
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC507Cصندلی کنفراسی SC507C که از محصولات شرکت نیلپر می باشد دارای طراحی زیبا، مدرن و متناسب با اصول ارگونومی است. یکی از قابلیت های این صندلی کنفرانسی تنظیم ارتفاع به منظور استفاده افراد با رنج مختلف قدی می باشد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC507C باید گفت ک..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC505
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC505صندلی کنفراسی SC505 با طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد و متناسب با اصول ارگونومی نظر شما را به خود جلب می کند. تکیه گاه و دسته این صندلی کنفرانسی به صورت یکپارچه و هلالی شکل می باشد. همچنین روکش صندلی آن بسیار مستحکم و قابل شستشو با مواد شوینده می باشد.در ادام..
0 تومان
صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC415X
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC415Xصندلی کنفراسی SC415X یکی از محصولات شرکت نیلپر در زمینه مبلمان اداری است. این محصول از جمله صندلی های کنفرانسی است که بر اساس اصول ارگونومی ساخته شده و طراحی بسیار زیبا و کاربردی دارد. صندلی SC415X نیلپر برای استفاده در ادارات و ارگان های مختلف مناسب است و از ایج..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات