منو
سبد خرید

Newland | نیولند

بارکد خوان نیولند Newland Wahoo HR1550 CE
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند Wahoo HR1550 CEدستگاه بارکد خوان فروشگاهی نیولند Wahoo HR1550 CE یکی از بارکد خوان های بی سیم و خوش ساخت موجود در بازار است که توانایی اسکن بارکدهای تک بعدی را دارد. این بارکد خوان برای استفاده در سوپر مارکت ها، فروشگاه ها، انبارها و محیط هایی از این دست را دارد و از کیفیت..

بارکد خوان نیولند Newland Piranha BS8060-3V
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند Piranha BS8060-3Vاز سری بارکدخوان های قابل حمل برند نیولند باید به بارکدخوان مدل Piranha BS8060-3V اشاره کنیم که توانایی اسکن بارکدهای یک بعدی را دارد. این بارکدخوان از اتصال وایرلس از طریق بلوتوث پشتیبانی می کند و دارای ابعاد کوچکی است. به طوری که به سادگی می توانید آن را..

بارکد خوان نیولند Newland Piranha BS8060-2T
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند Piranha BS8060-2Tاگر به دنبال یک بارکدخوان سبک و جمع و جور برای استفاده به صورت قابل حمل هستید، بارکد خوان نیولند Newland Piranha BS8060-2T یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای شما است. این بارکد خوان سیار دارای ابعاد کوچکی است و می توان آن را با قرار دادن در جیب لباس حمل کرد!..

بارکد خوان نیولند Newland Panga HR2080-SF
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند Panga HR2080-SFبارکد خوان یکی از تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی است که برای اسکن بارکد موجود بر روی کالاها و جمع آوری اطلاعات آنها کاربرد دارد. انواع مختلفی از این دستگاه در بازار موجود است که هر کدام متناسب با ویژگی هایی که دارند، از قیمت های متفاوتی برخوردارند. اگر قصد خرید ب..
0 تومان
بارکد خوان نیولند Newland Panga HR2070
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند Panga HR2070بارکدخوان نیولند Panga HR2070 یکی از بارکدخوان های بی سیم موجود در بازار است که توانایی اسکن بارکدهای یک و دو بعدی را دارد. این بارکدخوان از طریق دانگل بلوتوث به دستگاه مورد نظر شما متصل می شود و کارایی بالایی در فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، انبارها، مغازه ها و.....

بارکد خوان نیولند Newland NQuire 202p
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند 202pبارکدخوان نیولند  202pدستگاهی است که به منظور ارائه اطلاعات کالا به مشتری ارائه شده و در انواع فروشگاه ها و هایپر مارکت ها می توان از آن بهره برد.نحوه استفاده از بارکد خوان نیولند Newland NQuire 202p به این صورت است که مشتری بارکد کالای مورد نظر خود را در ..

بارکد خوان نیولند Newland Marlin HR3290 CS
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند Marlin HR3290 CSاگر قصد خرید بارکد خوان برای استفاده در محیط هایی مانند فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، خرده فروشی ها، انبارها و مشاغلی از این دست را دارید و در جستجوی محصولی با کیفیت و کارآمد هستید، بارکد خوان وایرلس نیولند Marlin HR3290 CS را مد نظر داشته باشید. این بارکد خوان..
0 تومان
بارکد خوان نیولند Newland HR100
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند HR100اگر به یک بارکد خوان برای استفاده در تولیدی ها، انبارها، خرده فروشی ها و محیط های اداری احتیاج دارید، دستگاه بارکد خوان نیولند HR100 انتخاب مناسبی برای شما است. همچنین این دستگاه یک بارکد خوان دفترچه بیمه تامین اجتماعی به شمار می آید و از قابلیت خوانش بارکدهای دفترچه ..

بارکد خوان نیولند Newland FR4080-30 Akame
ناموجود
معرفی بارکدخوان نیولند FR4080-30 Akameبارکدخوان نیولند FR4080-30 Akame در دسته بارکد خوان های رومیزی جای دارد و برای استفاده در فروشگاه های بزرگ و پایانه های فروش انتخاب مناسبی است. همچنین این بارکد خوان برای اسکن بارکد چاپ شده بر روی بلیط یا اسکن بارکد از روی صفحه نمایش موبایل هم کارایی بالایی ..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات