منو
سبد خرید

Nazari | نظری

صندلی کارمندی نظری Nazari E206A
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E206Aصندلی کارمندی مدل E206A یکی از محصولات شرکت نظری در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی کارمندی بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده و برای استفاده کارمندان در ادارات و دفاتر دولتی، آموزشگاه ها، شرکت ها و ارگان های مختلف مناسب می باشد. در ادامه معرفی صندلی کارم..
0 تومان
صندلی کارمندی نظری Nazari E204A
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E204Aصندلی کارمندی E204A یکی از صندلی های درجه یک شرکت نظری می باشد که با کیفیت عالی و قطعات اورجینال تهیه و ساخته شده است. این صندلی کارمندی دارای روکش چرم و روکش پارچه می باشند. در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری مدل E204A باید گفت که تکیه گاه این صندل..
0 تومان
صندلی کارمندی نظری Nazari E204
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E204صندلی کارمندی نظری مدل E204 یکی از محصولات پرفروش شرکت نظری است که از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و با ارگونومی مناسب می باشد. قطعات استفاده شده در این صندلی کارمندی از بهترین و مرغوب ترین محصولات می باشد. در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری E204 باید گفت که جک ..
0 تومان
صندلی کارمندی نظری Nazari E203A
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E203Aصندلی کارمندی مدل E203A که از استحکام بالا برخوردار بوده و دارای ظاهری زیبا است از محصولات شرکت نظری می باشد. جنس پایه صندلی کارمندی از نوع دایکاست می باشد که ظاهر صندلی را بسیار زیبا و چشم نواز کرده است. در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری E203A باید گفت..
0 تومان
صندلی کارمندی نظری Nazari E203
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E203صندلی کارمندی مدل E203 یکی دیگر از محصولات شرکت نظری در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی کاملا استاندارد طراحی شده و به دلیل داشتن ظاهر خاص و ارگونومیک برای نشستن های طولانی مدت کارمندان ایده آل می باشد. در ادامه به معرفی صندلی کارمندی نظری E203 می پردازیم...
0 تومان
صندلی کارمندی نظری Nazari E202A
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E202Aصندلی کارمندی نظری مدل E202A که دارای ارگونومی استاندارد می باشد یکی از بهترین و پرطرفدارترین محصولات شرکت نظری است. در این صندلی کارمندی دسته ها قابل تنظیم می باشد و نسبت به میز کار تنظیم می شوند. در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری E202A باید گفت که مکانیزم..
0 تومان
صندلی کارمندی نظری Nazari E202
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E202صندلی کارمندی نظری مدل E202 یکی از بهترین و پرطرفدارترین محصولات شرکت نظری می باشد. از این صندلی کارمندی در ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های اداری استفاده می شود.در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری E202 باید گفت که جنس تکیه گاه از نوع..
0 تومان
صندلی کارمندی نظری Nazari E201A
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E201Aصندلی کارمندی مدل E201A که از محصولات شرکت نظری است دارای طراحی بسیار زیبا و کار آمد می باشد یکی از نکاتی که در زیبایی ظاهری این صندلی کارمندی خود نمایی می کند پایه این مدل می باشد که از جنس دایکاست می باشد. در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری E201A باید گفت ..
0 تومان
صندلی کارمندی نظری Nazari E201
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E201صندلی کارمندی مدل E201 یکی از محصولات شرکت نظری در زمینه مبلمان اداری است. طراحی این مدل صندلی کارمندی کاملا استاندارد و کاربردی است و برای استفاده در تمامی ادارات و دفاتر دولتی، آموزشگاه ها، شرکت ها و ارگان های مختلف مناسب می باشد. در ادامه معرفی صندلی ..
0 تومان
صندلی مدیریتی نظری Nazari M206A
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی نظری M206Aطراحی زیبا و ارگونومیک صندلی مدیریتی نظری مدل M206A یکی از خصوصیاتی است که هر صندلی مدیریتی باید دارا باشد چون در درجه اول چیزی که در یک نگاه از صندلی اداری دیده می شود ظاهر آن می باشد که این مدل از این مرحله با سربلندی گذشته است.در ادامه معرفی صندلی مدیریتی نظر..
0 تومان
صندلی مدیریتی نظری Nazari M205
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی نظری M205صندلی مدیریتی نظری مدل M205 با روکش پارچه ای و جک تنظیم ارتفاع با کورس 8 سانتی متری برای محیط های اداری و حتی منازل به عنوان صندلی کامپیوتر قابل استفاده است. این محصول دارای تنوع رنگ بالایی می باشد و شزکت نظری این امکان را فراهم کرده تا این صندلی مدیریت را با رنگ ترک..
0 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات