منو
سبد خرید

نامی تراز

اسکناس شمار نامی تراز Nami Taraz NT-200
ناموجود
معرفی پول شمار نامی تراز NT-200اگر قصد خرید اسکناس شمار برای استفاده در مغازه یا محیط های تجاری را دارید و در جستجوی محصولی با دوام و کارآمد هستید، اسکناس شمار نامی تراز NT-200 نیازهای شما را به خوبی برطرف می کند. این دستگاه پول شمار برای مصارف روزمره و عادی طراحی شده و با انواع اسکناس های رایج ..
0 تومان
اسکناس شمار نامی تراز Nami Taraz NT-100
ناموجود
معرفی پول شمار نامی تراز NT-100دستگاه پول شمار یا اسکناس شمار یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد در محیط های تجاری است که همان طور که از عنوانش پیداست برای شمارش اسکناس در تعداد بالا مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این محصولات باید به اسکناس شمار نامی تراز Nami Taraz NT-100 اشاره کرد که برای مص..
0 تومان
اسکناس شمار نامی تراز Nami Taraz DC300
ناموجود
معرفی پول شمار نامی تراز Taraz DC300دستگاه اسکناس شمار یکی از تجهیزات پرکاربرد در بانک ها، صرافی ها، بورس، بیمارستان ها و محیط هایی از این دست می باشد. اسکناس شمار نامی تراز Nami Taraz DC300 از جمله دستگاه های اسکناس شمار با کیفیت موجود در بازار است که دارای ظرفیت ورودی 350 برگ و ظرفیت خروجی 200..
0 تومان
اسکناس شمار نامی تراز Nami Taraz DB500
ناموجود
معرفی پول شمار نامی تراز Taraz DB500اسکناس شمار نامی تراز DB500 یک دستگاه اسکناس شمار رومیزی است که در محیط های بانکی، بیمارستان ها، فروشگاه های بزرگ و... کاربرد بالایی دارد. این اسکناس شمار رومیزی در ابعاد 227 * 275 * 195 میلی متر و وزن 5.5 کیلوگرم ارائه شده و دارای ظرفیت ورودی و خروجی 200 برگ ..
0 تومان
اسکناس شمار نامی تراز Nami Taraz DB180
ناموجود
معرفی پول شمار نامی تراز DB180از جمله دستگاه های اسکناس شمار موجود در بازار باید به اسکناس شمار مدل DB180 اشاره کنیم که محصولی خوش ساخت از شرکت نامی تراز است و برای استفاده در ادارات، شرکت ها، مؤسسات مالی و بانک ها انتخاب ایده آلی می باشد. این دستگاه با انواع اسکناس های رایج در کشور سازگار است و..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات