منو
سبد خرید

msi | ام اس آی

معرفی مانیتور MSI Optix MAG274R مانیتور MSI مدل Optix MAG274R، یکی از مانیتورهای سری MAG شرکت MSI است، که به عنوان نمادی از استحکام و دوام طراحی شده است. سری MAG با تمرکز بر ارائه بهترین تجربه کاربری، دارای یک فرآیند نصب ساده همراه با رابط کاربری دوستانه است که آن را بهترین انتخاب برای گیمرهای سط..
10,915,000 تومان
معرفی مانیتور ام اس آی PRO MP271P مانیتور مدل PRO MP271P یکی از مانیتورهای شرکت MSI است که با ظاهری مدرن و بدنه ای مستحکم طراحی شده است. این مانیتور با اندازه 27 اینچ عرضه شده است که به راحتی محتوا را با روشنایی 250 cd/m2 و کنتراست 1000:1 نشان می دهد. مانیتور ام اس آی MSI PRO MP271P قابلیت نمایش ..
7,200,000 تومان
معرفی مانیتور ام اس آی 22MP221 22 inch از سری مانیتورهای با کیفیت و خوش ساخت برند معتبر MSI باید به مانیتور مدل 22MP221 اشاره کنیم که با سایز 22 اینچ عرضه شده و برای مصارف خانگی و اداری و طراحی و ادیت در سطح مبتدی کارایی مناسبی دارد. این مانیتور قادر به نمایش تصاویر با وضوح فول اچ دی است و از کنت..
3,950,000 تومان
کامپیوتر همه کاره ام اس آی MSI PRO 20EX 7M
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI PRO 20EX 7M کامپیوتر بدون کیس ام اس آی سری PRO 20EX با دو برابر انحنای صیقلی بیشتر، ظاهری زیبا در قسمت پشتی دارد. صفحه کریستالی حماسی این سری به همراه طراحی ایستاده، ساده، شیک و ظریف زیبایی را در طراحی دسکتاپ های رو میزی به اوج رسانده است. کامپیوتر آل این وان ام..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس ام اس آی MSI PRO 22X 9M i7-8GB-1TB
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI PRO 22X 9M i7-8GB-1TB در بسیاری از ادارات و فروشگاه ها به دلیل محدودیت فضا، به جای کامپیوترهای معمولی از کامپیوترهای بدون کیس استفاده می شود. این دستگاه ها که از آنها با نام های کامپیوتر همه کاره یا All-in-one نیز یاد می شود، امکانات یک کامپیوتر رومیزی را در یک فضای کو..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس MSI All in One pro 22ET 6NC-B
ناموجود
 معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI All in One 22ET 6NC-B کامپیوتر all in one (همه کاره) در بسیاری از ادارات و فروشگاه ها برای مصارف مختلف دیده می‌شوند. کامپیوترهای بدون کیس جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای رومیزی هستند و مدل MSI Pro 22ET 6NC برای انجام کارهای نیمه سنگین روزانه مورد استفاده قرا..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس MSI All in One pro 22
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI All in One pro 22 کامپیوتر all in one (همه کاره) در بسیاری از ادارات و فروشگاه ها برای مصارف مختلف دیده می‌شوند. کامپیوترهای بدون کیس جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای رومیزی هستند و مدل MSI Pro 22 یا به اصطلاح All in one msi pro 22 i3 یکی از دستگاه های خوب و مقرون ..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس MSI All in One pro 20E 6M-G
ناموجود
 معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI All in One 20E 6M-G کامپیوتر همه کاره(all in one) در بسیاری از ادارات و فروشگاه ها برای مصارف مختلف دیده می‌شوند. کامپیوترهای بدون کیس جایگزین کامپیوترهای رومیزی هستند و مدل MSI All in One pro 20E6M-G یا pro 20 4400 علاوه بر مصارف اداری و فروشگاهی برای مصارف..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس MSI All in One pro 20E 6M-C
ناموجود
 معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI All in One 20E 6M-C کامپیوتر همه کاره (all in one) در بسیاری از ادارات و فروشگاه ها برای مصارف مختلف دیده می‌شوند. کامپیوترهای بدون کیس جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای رومیزی هستند و مدل MSI All in One pro 20E6M-G یا pro 20 i3 علاوه بر مصارف اداری و خانگی بر..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس MSI All in One PC AP200
ناموجود
 معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI All in One AP200 کامپیوتر همه کاره(all in one) در بسیاری از ادارات و فروشگاه ها برای مصارف مختلف دیده می‌شوند. کامپیوترهای بدون کیس جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای روزمیزی هستند و مدل MSI All in One PC AP200 جدیدترین مدل شرکت msi است که به تازگی وارد بازار ش..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس MSI All in One PC AP16 FLEX
ناموجود
 معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI All in One AP16 Flex کامپیوتر همه کاره (all in one) به خاطر فضای کمی که از محیط اشغال می‌کند در بسیاری از مکان‌ ها مانند ادارات، دفاتر و یا حتی منازل دیده می‌شود. کامپیوترهای بدون کیس جایگزین کامپیوترهای روزمیزی هستند و مدل MSI All in One PC AP16 F..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس MSI All in One AE 203 GT
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس MSI All in One AE 203 GT کامپیوتر all in one (همه کاره) در بسیاری از مدارس، ادارات و فروشگاه ها برای مصارف مختلف دیده می‌شوند. کامپیوترهای بدون کیس جایگزین کامپیوترهای رومیزی هستند و مدل MSI All-in-One AE 203 GT یکی از دستگاه های خوب و مقرون به صرفه است که بدنه ی آن ا..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 43 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات