منو
سبد خرید

Meva | میوا

معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر میوا TP1000 فیش پرینتر میوا TP1000 از فیش زن های حرارتی با پورت کامل و شبکه می باشد که به تازگی وارد بازار شده و به دلیل اینکه شرایط یک فیش پرینتر مناسب را دارد با استقبال خوبی مشتریان خود مواجه شده است. از مدل های مشابه آن می توان به  فیش پرینتر Epson T20، فیش..
1,730,000 تومان
لیبل پرینتر میوا MEVA MBP-1000
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن میوا MBP-1000 پرینتر لیبل زن میوا MBP-1000 یکی از لیبل زن های مقرون به صرفه و خوش ساخت مخصوص چاپ بر روی کاغذهای پشت برچسب دار است که می توان از آن برای چاپ انواع متن، بارکد و اشکال گرافیکی استفاده کرد. این لیبل پرینتر برای چاپ بلیط، اطلاعات کالا، کارت انبار و مواردی از..
0 تومان
لیبل پرینتر میوا Meva MBP 4300
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن میوا MBP 4300 اگر به چاپ اطلاعات بر روی لیبل در محیط هایی مانند فروشگاه، انبار، آزمایشگاه، بیمارستان و... نیاز دارید، لیبل پرینتر میوا MBP 4300 دستگاهی پرکاربرد برای شما خواهد بود. این لیبل پرینتر قابلیت چاپ حروف، تصاویر و انواع بارکدهای یک بعدی و دو بعدی بر روی لیبل را دارد ..
0 تومان
لیبل پرینتر رومیزی میوا MEVA BP-1100P
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر میوا BP-1100P لیبل پرینتر میوا BP-1100P جزو پرینتر های لیبل زن رومیزی می باشد. در ضمن لیبل پرینتر مدل BP-1100P میوا از نوع چاپ انتقال حرارتی مستقیم و با استفاده از ریبون (غیر مستقیم) برخوردار است. در ادامه به معرفی لیبل پرینتر میوا BP-1100P می پردازیم، نوع برش این لیبل زن دستی ا..
0 تومان
فیش پرینتر میوا Meva TP-UNW
ناموجود
معرفی فیش زن میوا TP-UNW فیش پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی است که در تمام کسب و کارهایی که به چاپ فیش و رسید و تحویل آن به مشتری نیاز دارند، قابل استفاده است. انواع مختلفی از این نوع دستگاه در بازار موجود است که هر کدام متناسب با ویژگی ها و امکاناتی که دارند، از قیمت متفاوتی برخوردارند...
0 تومان
فیش پرینتر میوا Meva TP-UN
ناموجود
معرفی فیش زن میوا TP-UN فیش پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد در محیط هایی مانند فروشگاه ها، رستوران ها، کافه ها، بیمارستان ها، هتل ها و دیگر محیط هایی است که در آنها به ارائه فیش یا رسید به مشتری نیاز است. یک فیش پرینتر با کیفیت و سریع می تواند به شما در ارائه بهتر خدمات به مشتریانتان کمک زیادی کند..
0 تومان
فیش پرینتر میوا Meva TP 1000W
ناموجود
معرفی فیش زن میوا TP 1000W فیش پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد در تمامی مراکزی است که به چاپ و تحویل فیش به مشتری نیاز دارند. انواع مختلفی از فیش پرینتر در بازار موجود است که هر کدام متناسب با امکاناتی که دارند، از قیمت های مختلفی بهره می برند. اگر قصد خرید فیش پرینتر دارید و در جستجوی محصولی با ا..
0 تومان
ریبون میوا Meva PLQ-20
ناموجود
معرفی ریبون میوا PLQ-20 ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود. برای معرفی ریبون میوا PLQ-20 باید گفت که این ریبون محصول شرکت..
0 تومان
ریبون میوا Meva Olivetti PR4
ناموجود
معرفی ریبون میوا PR4 ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود. برای معرفی ریبون میوا PR4 باید گفت که این ریبون محصول شرکت میوا ..
0 تومان
ریبون میوا Meva LQ-350
ناموجود
معرفی ریبون میوا LQ-350 ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود. برای معرفی ریبون میوا LQ-350 باید گفت که این ریبون محصول شرکت..
0 تومان
ریبون میوا Meva LQ-300
ناموجود
معرفی ریبون میوا LQ-300 ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود. برای معرفی ریبون میوا LQ-350 باید گفت که این ریبون محصول شرکت..
0 تومان
ریبون میوا Meva LQ-2180
ناموجود
معرفی ریبون میوا LQ-2180 ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود. برای معرفی ریبون میوا LQ-2180 باید گفت که این ریبون محصول شر..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات