منو
سبد خرید

Matheo | متئو

ساندویچ ساز متئو مدل MSM70
ناموجود
معرفی و بررسی اسنک ساز متئو  MSM70اکثر خانواده های امروزی به دلیل فعالیت و درگیری کاری دیگر فرصتی برای آشپزی نداشته و با صرف هزینه های زیاد مجبور به تهیه غذاهای آماده از بیرون می شوند. شرکت های تولید کننده انواع لوازم خانگی از این موضوع با خبر بوده و با تولید دستگاه های ساندویچ ساز توانسته ..
0 تومان
ترازو آشپزخانه متئو Matheo KSM 510
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه متئو KSM 510شرکت متئو یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع ترازوی آشپزخانه است که محصولات آن همواره از کیفیت بالایی هم در ساخت و هم در عملکرد برخوردار بوده اند. ترازو آشپزخانه متئوMatheo KSM 510 نیز از این قاعده مستثنی نیست و یک ترازوی خوش ساخت و زیبا ب..
0 تومان
ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 512
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه متئو KS 512لوازم آشپزخانه با کیفیت و دقیق کمک زیادی به شما در انجام آشپزی می کند و باعث می شود تا آشپزی حرفه ای تر و لذت بخش تری را تجربه نمایید. انواع ترازوی آشپزخانه در بازار موجود است که از جمله مرغوب ترین آنها باید به ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 512 اشا..
0 تومان
ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 508
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه متئو KS 508اگر قصد خرید ترازوی آشپزخانه دارید و در جستجوی یک ترازوی خوش ساخت، زیبا و دقیق هستید، ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 508 یک گزینه ایده آل برای شما خواهد بود. این ترازوی آشپزخانه از نوع دیجیتال است و طراحی ظاهری آن به گونه ای است که ترازوهای قدیمی را..
0 تومان
ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 507
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه متئو KS 507اگر قصد دارید تا کیفیت آشپزی خود را بهبود بخشید، خرید ترازو آشپزخانه دقیق و با کیفیت کمک زیادی به شما در این زمینه می کند. انواع ترازوی آشپزخانه در بازار موجودند که از میان با کیفیت ترین آنها می توان به ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 507 اشاره کرد. ..
0 تومان
ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 502
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه متئو KS 502ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 502 را می توان یکی از انواع ترازوی آشپزخانه با کیفیت موجود در بازار دانست که نیازهای شما در اندازه گیری مواد غذایی را در آشپزخانه های خانگی به خوبی برطرف می کند. این ترازو آشپزخانه در دسته ترازوهای دیجیتال جای دارد و ت..
0 تومان
ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 501
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه متئو KS 501ترازو متئو Matheo KS 501 یکی از انواع ترازوی آشپزخانه موجود در بازار می باشد که برای استفاده در آشپزخانه های خانگی طراحی و روانه بازار شده است. ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 501 با دقت عالی در اندازه گیری وزن مواد غذایی و امکان اندازه گیری حجم مایع..
0 تومان
ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 500
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه متئو KS 500اگر به آشپزی و شیرینی پزی علاقه مندید، ترازو آشپزخانه متئو Matheo KS 500 کاملاً به کار شما خواهد آمد. این ترازو آشپزخانه با دقتی بسیار عالی در اندازه گیری وزن مواد غذایی و حجم مایعات، لذت یک آشپزی حرفه ای را برای شما به ارمغان می آورد! ترازوی آشپزخ..
0 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات