منو
سبد خرید

Lexmark | لکسمارک

معرفی پرینتر چهار کاره لیزری Lexmark MX317dn پرینتر لیزری MX317dn که دستگاهی چهار کاره و سیاه و سفید است از محصولات بسیار باکیفیت و پرطرفدار شرکت لکسمارک می باشد. این پرینتر چهار کاره سیاه و سفید لیزری با با سرعت چاپ 35 برگ در دقیقه از جدیدترین محصولات این شرکت است. درباره معرفی پرینتر چهار کا..
12,272,000 تومان
معرفی پرینتر سه کاره لیزری Lexmark CX317dn پرینتر لیزری CX317dn که دستگاهی سه کاره و رنگی است از محصولات بسیار باکیفیت و پرطرفدار شرکت لکسمارک می باشد. این پرینتر سه کاره لیزری رنگی با با سرعت چاپ 25 برگ در دقیقه از جدیدترین محصولات این شرکت است. درباره معرفی پرینتر سه کاره لیزری Lexmark C..
10,306,400 تومان
معرفی چاپگر تک کاره لیزری لکسمارک MS317dn یکی از جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت لکسمارک پرینتر لیزری MS317dn است که دستگاهی تک کاره و سیاه و سفید می باشد. این چاپگر لیزری تک کاره مشکی با با سرعت چاپ 35 برگ در دقیقه از جدیدترین محصولات این شرکت است. درباره معرفی پرینتر تک کاره لیزری ..
5,096,000 تومان
کارتریج لیزری مشکی Lexmark E26011E
ناموجود
کارتریج ،مخزن رنگ پرینتر است که از دو بخش مخزن تونر و بک تونر (مخزن تونر از قبل استفاده شده ) تشکیل شده است .برحسب نوع پرینتر ، تونر یا جوهر نامیده می شود که هر دو در داخل کارتریج قرار می گیرند. در صورتیکه قصد خرید پرینتر دارید حتما قبل از هر بررسی و جست و جویی  به جوهر مصرفی دستگاه توجه کنید ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی Lexmark E250
ناموجود
کارتریج ،مخزن رنگ پرینتر است که از دو بخش مخزن تونر و بک تونر (مخزن تونر از قبل استفاده شده ) تشکیل شده است .برحسب نوع پرینتر ، تونر یا جوهر نامیده می شود که هر دو در داخل کارتریج قرار می گیرند. در صورتیکه قصد خرید پرینتر دارید حتما قبل از هر بررسی و جست و جویی  به جوهر مصرفی دستگاه توجه کنید ..
0 تومان
پرینتر لیزری چهار کاره لکسمارک Lexmark X792dtfe
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر چهار کاره لیزری لکسمارک X792dtfe شرکت لکسمارک یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع پرینتر لیزری است که توانسته با ارائه محصولاتی خوش ساخت و با دوام رضایت کاربران خود را در سطح جهانی جلب کند. از جمله محصولات این شرکت باید به پرینتر لکسمارک مدل X792dtfe اشاره کنیم که در دس..
0 تومان
پرینتر لیزری چهار کاره لکسمارک Lexmark X792dte
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر چهار کاره لیزری لکسمارک X792dte پرینتر لکسمارک مدل X792dte یکی از انواع پرینتر لیزری موجود در بازار است که قابلیت های پرینت و کپی رنگی و سیاه و سفید به صورت یک رو و دو رو، اسکن و فکس را در اختیار شما می گذارد. این پرینتر چهار کاره لیزری رنگی به صورت ایستاده مورد استفاده قرار م..
0 تومان
پرینتر لیزری چهار کاره لکسمارک Lexmark X792de
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر چهار کاره لیزری لکسمارک X792de این روزها استفاده از پرینترهای چند کاره طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا به جای صرف هزینه های سنگین برای خرید چند دستگاه مختلف، با یک بار پرداخت هزینه برای خرید پرینتر چند کاره، از امکانات آن دستگاه ها به صورت یکجا بهره..
0 تومان
پرینتر لیزری چهار کاره لکسمارک Lexmark X748dte
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر چهار کاره لیزری لکسمارک X748dte اگر قصد خرید پرینتر لیزری اداری دارید و در جستجوی محصولی با کیفیت، با دوام و کارآمد هستید، پرینتر لکسمارک X748dte انتخابی ایده آل برای شما خواهد بود. این پرینتر در دسته پرینترهای چهارکاره جای دارد و قابلیت های پرینت و کپی رنگی به صورت یک رو و دو..
0 تومان
پرینتر لیزری چهار کاره لکسمارک Lexmark X748de
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر چهار کاره لیزری لکسمارک X748de پرینتر لکسمارک X748de یکی از انواع پرینتر لیزری موجود در بازار است و در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارهایی با حجم کاری متوسط و زیاد کارایی دارد. این پرینتر لیزری رنگی چهار کاره از قابلیت های پرینت و کپی رنگی به هر دو صورت یک رو و دو رو، ا..
0 تومان
پرینتر لیزری چهار کاره لکسمارک Lexmark X746de
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر چهار کاره لیزری لکسمارک X746de شرکت لکسمارک یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع پرینتر لیزری است که محصولات آن همواره از کیفیت ساخت و کارایی بالایی برخوردار بوده اند. این موضوع در رابطه با پرینتر لکسمارک X746de نیز صدق می کند و می توان آن را یکی از پرینترهای لیزری خوش س..
0 تومان
پرینتر لیزری چهار کاره لکسمارک Lexmark x204n
ناموجود
معرفی پرینتر لیزری چهار کاره Lexmark x204n چاپگر لیزری لکسمارک مدل 204n Lexmark از مدل های پرطرفدار شرکت لکسمارک است. این پرینتر سیاه و سفید با حجم کارتریج نسبتا مناسب و تحت شبکه کاربری مناسبی را ارائه می دهد. کیفیت خوب چاپ، سرعت چاپ و کپی 23 برگ در دقیقه ای و هم چنین قابلیت اشتراک گذاری در شبکه ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 135 (12 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات