منو
سبد خرید

Lander | لندر

دستگاه ضبط و پخش صدا لندر Lander LD-29
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر لندر LD-29اگر قصد خرید دستگاه ضبط دارید که در عین حال بتوانید از آن به عنوان یک پخش کننده موسیقی نیز استفاده کنید و به دنبال محصولی با قیمت مناسب هستید، دستگاه ضبط و پخش صدا لندر Lander LD-29 را مد نظر داشته باشید. این دستگاه برای دانشجویان و ضبط پادکست گزینه ایده آ..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا لندر Lander PV4
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر لندر PV4دستگاه ضبط صدا لندر Lander PV4 برای آن دسته از کاربرانی ارائه شده که ضبط مداوم صدا در محیط هایی مانند کلاس های دانشگاهی، جلسات، همایش ها و مصارف خبرنگاری نیاز دارند. این دستگاه ضبط صدا یکی از محصولات کارآمد و حرفه ای شرکت لندر است که از قابلیت هایی مانند ضبط..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا لندر Lander PV3
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر لندر PV3این روزها دستگاه ضبط صدا برای دانشجویان و خبرنگاران به یکی از تجهیزات پرکاربرد تبدیل شده است. انواع مختلفی از دستگاه ضبط صدا در بازار موجود است که هرکدام متناسب با امکانات و قابلیت هایی که دارد، از قیمت های متفاوتی بهره می برد. اگر قصد خرید وویس رکوردر برای ..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا لندر Lander PV1
ناموجود
دستگاه ضبط صدا لندر Lander PV1 طراحی و قابلیت های ویس رکوردر لندر PV1دستگاه ضبط صدا لندر Lander PV1 یک ویس رکوردر حرفه ای است که برای استفاده های خبرنگاری و ضبط صدا در جلسات، همایش ها و همچنین مصارف دانشجویی کارایی بالایی دارد. این دستگاه ضبط صدا دارای قابلیت ها و امکانات متعددی اس..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا لندر Lander LD-77
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر لندر LD-77ضبط صدا در کلاس های آموزشی جهت استفاده های بعدی یکی از راه های مناسب برای یادگیری مطالب درسی است. برای این منظور یک دستگاه ضبط صدای با کیفیت می تواند کمک زیادی به دانشجویان و دانش آموزان بکند. از جمله این دستگاه ها باید به دستگاه ضبط صدا لندر Lander LD-77 ..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا لندر Lander LD-76
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر لندر LD-76دستگاه ضبط صدا لندر Lander LD-76 یکی از ویس رکوردرهای حرفه ای موجود در بازار است که برای استفاده در کلاس های درس، سمینارها، جلسات اداری، همایش ها، مصاحبه ها و مصارف خبرنگاری یک گزینه ایده آل محسوب می شود. این ویس رکوردر را با ویژگی هایی مانند کیفیت عالی در..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا لندر Lander LD-74
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر لندر LD-74دستگاه ضبط صدا لندر Lander LD-74 یک دستگاه ضبط صدای مناسب برای خبرنگاری و ضبط صدا در کلاس های درسی و مصاحبه ها است که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. این دستگاه ضبط صدا برای مصارف عادی و کاربری عمومی عرضه شده و علاوه بر ضبط صدا از قابلیت پخش فایل ها..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات