منو
سبد خرید

Kenko | کنکو

ماشین حساب کنکو Kenko KK-F93
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی کنکو KK-F93ماشین حساب کنکو Kenko KK-F93 یکی از انواع ماشین حساب های مهندسی موجود در بازار می باشد که برای استفاده های روزمره و دانش آموزی طراحی و عرضه شده است. این ماشین حساب امکان انجام محاسبات علمی ساده را به شما می دهد و به دانش آموزان در فهم بهتر مطالب درسی ..
0 تومان
ماشین حساب کنکو Kenko KK-F92
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کنکو KK-F92انواع مختلفی از ماشین حساب های مهندسی در بازار موجود است که بعضا قیمت آن ها بسیار بالا بوده و مشتری در تهیه آنها با مشکل مواجه می شود. اگر قصد پرداخت هزینه سنگین ندارید و در عین حال به یک ماشین حساب مهندسی برای انجام محاسبات علمی خود نیاز دارید، ما به شما ما..
0 تومان
ماشین حساب کنکو Kenko KK-82MS-2
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی کنکو KK-82MS-2استفاده از ماشین حساب های مهندسی می تواند به دانشجویان و دانش آموزان در انجام محاسبات درسی کمک زیادی کند. انواع متفاوتی از ماشین حساب های مهندسی در بازار موجود هستند که از جمله مقرون به صرفه ترین آنها باید به ماشین حساب کنکو Kenko KK-82MS-2 محصول ش..
0 تومان
ماشین حساب کنکو Kenko KK-82MS
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی کنکو KK-82MSاگر جزء افرادی هستید که در محل کارتان به صورت روزانه نیاز به استفاده از یک ماشین حساب خوب و با کیفیت را دارید یا در انجام تکالیف درسی و دانشگاهیتان از ماشین حساب پیشرفته مهندسی استفاده می کنید، ماشين حساب کنکو Kenko KK-82MS انتخاب مناسبی برای شما خوا..
0 تومان
ماشین حساب کنکو Kenko KK-568B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کنکو KK-568Bبسیاری از ما در طول روز به انجام محاسبات معمولی ریاضی نیاز پیدا می کنیم و یک ماشین حساب خوب و مرغوب به ما در انجام کارهای روزمره مان کمک زیادی می کند. ماشین حساب کنکو Kenko KK-568B یک ماشین حساب سبک و جمع و جور است که به آسانی می توانید آن را در تمام طول رو..
0 تومان
ماشین حساب کنکو Kenko KK-402
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کنکو KK-402برای کسانی که احتیاجی به انجام محاسبات سنگین و پیچیده در فعالیت های روزمره خود ندارند، صرف هزینه های بالا برای خرید ماشین حساب چندان معقول و منطقی به نظر نمی رسد. شما می توانید با پرداخت هزینه ای اندک، ماشین حساب کنکو Kenko KK-402 را تهیه کرده و به خوبی محاس..
0 تومان
ماشین حساب کنکو Kenko KK-105B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کنکو KK-105Bماشین حساب کنکو Kenko KK-105B یکی از ماشین حساب های مهندسی جمع و جور و ارزان قیمت شرکت کنکو است که متناسب با قیمت بسیار مناسب خود، امکانات متعددی را در اختیار شما می گذارد. پس اگر به دنبال خرید ماشین حساب مهندسی هستید و قصد پرداخت هزینه زیادی بابت آن را ندا..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات