منو
سبد خرید

Karaban | کارابان

دستگیره هوشمند کارابان Karaban KDL-4100
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KDL-4100استفاده از دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد در مراکزی که نیاز به تأیید هویت افراد جهت ورود و خروج را دارند، امری ضروری است. انواع مختلفی از این نوع دستگاه ها در بازار موجود است که متناسب با نیاز خود می توانید مدل مد نظرتان را از میان آنها انتخا..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب کارابان Karaban KFR-5000
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KFR-5000در بسیاری از ادارات، شرکت ها، سازمان ها و مراکز حساس به منظور کنترل ورود و خروج افراد از دستگاه های کنترل تردد استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب امکانات متفاوتی برای اعتبارسنجی افراد را ارائه می دهند که از میان آنها می توان به تشخیص هویت از ط..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-950P
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-950Pدر بسیاری از ادارات، شرکت ها، سازمان ها، کارگاه ها، کارخانه ها و... از دستگاه حضور و غیاب و دستگاه کنترل تردد به منظور ثبت اطلاعات ورود و خروج کارمندان استفاده می شود. از جمله دستگاه های حضور و غیاب حرفه ای و کارآمد موجود در بازار باید به دستگاه ح..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-630 Wifi
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-630 Wifiدستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-630 Wifi یکی از مدل های کامل و کاربردی موجود در بازار است که هر آنچه را که از یک دستگاه کارآمد انتظار دارید، برای شما فراهم می آورد! این دستگاه حضور و غیاب از قابلیت های تشخیص چهره، اثر انگشت و کلمه عبور برخوردار..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-610
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-610دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-610 یک دستگاه تشخیص چهره حرفه ای است که در کسری از ثانیه قادر به شناسایی چهره پرسنل شما خواهد بود. از این دستگاه حضور و غیاب می توان در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و دیگر محیط هایی که نیاز به ثبت س..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-550
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-550دستگاه حضور و غیاب یکی از لوازم پرکاربرد در محیط های اداری است که برای ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در مدل های مختلف با قابلیت های متفاوت در بازار موجود است که متناسب با نیاز خود می توانید نسبت به خرید آنها اقدام..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-3600 WIFI
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-3600 WIFIدستگاه حضور غیاب کارابان KTA-3600 WIFI برای استفاده در ادارات و شرکت ها انتخاب مناسبی است و از قابلیت شناسایی از طریق اثر انگشت، کارت و کلمه عبور بهره می برد. این دستگاه حضور و غیاب به صفحه نمایش رنگی 2.4 اینچی مجهز است و از طراحی ظاهری زیبا ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-3450
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-3450دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-3450 با طراحی جمع و جور و قابلیت هایی که در اختیار شما قرار می دهد، یکی از مناسب ترین دستگاه های کنترل تردد برای استفاده در انواع محیط های اداری و شرکتی به شمار می آید. این دستگاه حضور و غیاب دار..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-260
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-260دستگاه های حضور و غیاب به یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد در محیط های اداری و سازمانی تبدیل شده اند و به خصوص در محیط های کاری پُر تردد، ثبت ساعات ورود و خروج پرسنل بدون استفاده از آنها غیرممکن است.دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-260 با..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-120
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-120گاهی اوقات نیازی به پرداخت هزینه های سنگین برای خرید دستگاه حضور و غیاب حرفه ای نیست و با یک دستگاه ساده نیز کار شما پیش خواهد رفت. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-120 از جمله دستگاه های مقرون به صرفه و اقتصادی به حساب می آید که..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-1000
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-1000کنترل تردد افراد و جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز به مراکز مهم و حساس امری ضروری است و در اکثر این مراکز از دستگاه های کنترل تردد برای این منظور استفاده می شود. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-1000 یکی از مدل های ساده موجود در ..
0 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات