منو
سبد خرید

Kadio | کادیو

ماشین حساب کادیو Kadio KD-9633B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کادیو KD-9633Bماشین حساب کادیو Kadio KD-9633B یکی از ماشین حساب های پایه ای و معمولی موجود در بازار است که به منظور انجام محاسبات روزمره عرضه شده است. این ماشین حساب دارای ابعاد 50*200*150 میلی متر و وزن 200 گرم می باشد و یکی از انواع ماشین حساب رومیزی به حساب می ..
0 تومان
ماشین حساب کادیو Kadio KD-8887B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کادیو KD-8887Bاگر به دنبال یک ماشین حساب برای مغازه یا اداره خود احتیاج دارد، ماشین حساب کادیو Kadio KD-8887B توقعات شما را به خوبی برآورده می سازد. این ماشین حساب یکی از مدل های پایه ای و اقتصادی از برند کادیو می باشد که برای انجام محاسبات روزمره و پایه ای عرضه شده اس..
0 تومان
ماشین حساب کادیو Kadio KD-8837B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کادیو KD-8837Bبرای کسانی که به انجام محاسبات مهندسی و حسابداری در کسب و کار خود احتیاجی ندارند، صرف هزینه های سنگین برای خرید ماشین حساب منطقی به نظر نمی رسد. اگر تنها به انجام محاسبات پایه ای در مغازه، منزل یا اداره خود در طی فعالیت های روزمره و حسابداری احتیاج دارید،..
0 تومان
ماشین حساب کادیو Kadio KD-3872B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کادیو KD-3872Bماشین حساب کادیو Kadio KD-3872B یکی از ماشین حساب های پایه ای و ارزان قیمت موجود در بازار می باشد که برای استفاده های عمومی طراحی شده است. اگر به انجام محاسبات پیچیده مهندسی و حسابداری احتیاجی ندارید و به دنبال یک ماشین حساب برای مغازه، منزل یا اداره خود ..
0 تومان
ماشین حساب کادیو Kadio KD-3870B
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کادیو KD-3870Bماشین حساب کادیو Kadio KD-3870B یکی از انواع ماشین حساب رومیزی است که برای انجام محاسبات روزمره گزینه ای کاملا مناسب به شمار می آید. این ماشین حساب برای کسانی عرضه شده که قصد پرداخت هزینه های سنگین را ندارند و در عین حال به دنبال یک ماشین حساب رومیزی برای..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات