منو
سبد خرید

Jolimark | جولی مارک

پرینتر سوزنی چک جولی مارک Jolimark BP-900K
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی چک Jolimark BP-900Kپرینتر چک یا پرینتر سوزنی مدل Jolimark BP-900K از دسته چاپگرهایی است که برای کلیه داروخانه ها و درمانگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پرینتر دارای قابلیت چاپ دورو از چپ به راست و از راست به چپ را دارد.در ادامه معرفی پرینتر سوزنی چک جولی مارک Jo..
0 تومان
پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP750
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark DP750پرینتر سوزنی DP750 یکی از انواع پرینتر سوزنی تولید شرکت جولی مارک است که در بانک ها، ادارات، فروشگاه ها، خرده فروشی ها و بسیاری از کسب و کارها و مشاغل دیگر کاربرد دارد. از این پرینتر سوزنی می توان برای چاپ فاکتور، فرم، رسید، قبض، چک، دفترچه بیمه، گذرنامه، کارت و...

پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP650
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark DP650پرینتر سوزنی یکی از دستگاه های قابل استفاده در اغلب محیط های اداری و فروشگاهی می باشد. از بیمارستان ها و هتل ها گرفته تا خرده فروشی ها، فروشگاه ها و محیط های بانکی برای چاپ رسید، قبض، فاکتور، فرم و مواردی از این قبیل به پرینتر سوزنی احتیاج است.پرینتر سوزنی جو..

پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP550
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark DP550پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP550 دارای سیستم چاپ ماتریسی یا همان سوزنی است که صفحه نمایش آن به صورت دو خطی می باشد. تعداد نسخه های قابل چاپ در این پرینتر سوزنی برابر است با تعداد نسخه های قابل چاپ نسخه اصلی و 6 برگ کپی که از سرعت بالای چاپ به میزان 400 کاراک..

پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP520
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark DP520اگر به یک پرینتر سوزنی مدرن و زیبا برای انجام چاپ با سرعت و کیفیت بالا نیاز دارید، پرینتر سوزنی جولی مارک DP520 انتظارات شما را به خوبی برآورده می کند. این پرینتر به منظور چاپ رسید، قبض، بلیط، فاکتور و همچنین چاپ بر روی چک، دفترچه های بیمه، گذرنامه و مواردی از ای..

پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP350
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark DP350شاید تا به حال به این مشکل برخورده اید که نیاز به چاپ یک قبض یا رسید فوری دارید اما به دلیل ضعف و سرعت پایین پرینتر سوزنی کارتان با وقفه مواجه شده باشد. پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP350 یک راه حل ایده آل برای استفاده در چنین شرایطی است و به خوبی از عهده چاپ ..

پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP321
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark DP321اگر به چاپ سریع فاکتورهای فروش یا اسناد اداری و بانکی مانند سررسیدها، دفترچه های بیمه و مواردی از این دست نیاز دارید، پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP321 به کار شما خواهد آمد. این پرینتر سوزنی به 9 سوزن جهت چاپ مجهز بوده و امکان چاپ حروف، ارقام و بارکد (در..

پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP320
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark DP320پرینتر سوزنی یا پرینتر نقطه ماتریسی دستگاهی است که با ضربه سوزن بر روی ریبون جوهری عمل چاپ را انجام می دهد. در این نوع پرینتر، ریبون بین کاغذ و سوزن ها قرار می گیرد و کاربردی مانند کاربن دارد. پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP320 یکی از انواع پرینتر سوزنی موجود ..

پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP100F
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark DP100Fپرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark DP100F یکی از بهترین پرینترهای سوزنی برای چاپ فاکتور و رسید در رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها و همچنین چاپ بلیط در باجه ها به شمار می آید. این پرینتر سوزنی با طراحی جمع و جور و وزن سبک خود توانسته طرافداران زیادی در بازار پیدا ک..

پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark BP-900KII
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی Jolimark BP-900KIIاز آنجا که متون چاپ شده با پرینترهای سوزنی از ماندگاری قابل توجهی برخوردار می باشند، برای استفاده در فروشگاه ها و به خصوص بانک ها بسیار مناسب هستند و معمولاً از آنها برای چاپ بر روی چک یا مدارک استفاده می شود.پرینتر سوزنی جولی مارک مدل Jolimark BP-900KII،..

پرینتر سوزنی جولی مارک +Jolimark FP-8800K
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی +Jolimark FP-8800Kاگر قصد خرید پرینتر سوزنی دارید و در جستجوی یک دستگاه قدرتمند و با دوام برای استفاده در حجم کاری سنگین هستید، پرینتر سوزنی جولی مارک Jolimark FP-8800K+ را به شما پیشنهاد می کنیم. این چاپگر از جمله بهترین پرینترهای سوزنی موجود در بازار به شمار می آید که برای ا..

پرینتر سوزنی جولی مارک +Jolimark CP-9000K
توقف تولید
معرفی پرینتر سوزنی +CP-9000KJolimark پرینتر سوزنی جولی مارک +Jolimark CP-9000K برای کسانی طراحی شده که به دنبال چاپگر سوزنی قدرتمند، با دوام و با کیفیت هستند. از این پرینتر می توان در انبارها، محیط های فروشگاهی، تولیدی ها، کارخانجات و ... برای چاپ فاکتورها و رسیدها استفاده کرد. همچنین این پ..

نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات