منو
سبد خرید

Jikan | ژیکان

گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan RF
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Jikanگیت فروشگاهی سه آنتن Jikan از سه عدد برد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده  و یک گیرنده تشکیل شده است که اصطلاحا به آن (+DUAL) می گویند. گیت سه آنتن Jikan مناسب برای استفاده در لباس فروشی ها، روسری فروشی ها، لوازم آشپزخانه و فروشگاه های کوچک می باشد. از کالاهای ..
0 تومان
گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan AM
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Jikanگیت فروشگاهی سه آنتن Jikan از سه عدد برد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده و یک گیرنده تشکیل شده است (RX/TX/RX)، (فرستنده/گیرنده/فرستنده) که اصطلاحا به آن (+DUAL) می گویند. گیت سه آنتن Jikan مناسب برای استفاده در لوازم آرایشی، پوشاک، عینک فروشی، کیف و کفش، موبایل فرو..
0 تومان
گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan RF
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Jikanدر گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان یک آنتن برای فرستنده و یک آنتن برای گیرنده تعبیه شده است. در صورت قرار گرفتن تگ فروشگاهی یا لیبل امنیتی ما بین گیرنده و فرستنده آلارم گیت به صدا در می آید و مانع از خروج کالا از فروشگاه می شود. این گیت فروشگاهی پوشاک مناسب برای لباس..
0 تومان
گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan AM
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Jikanمنظور از گیت فروشگاهی جفت آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده در یک آنتن و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. دزدگیر فروشگاهی دو آنتن (DUAL) ژیکان AM دارای دو ورژن می باشد که در ورژن یک گیرندگی یا میزان آشکار سازی در میان دو آنتن پارتاک 140 سانتی متر با تگ..
0 تومان
گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان Jikan RF
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Jikanمنظور از دزدگیر فروشگاهی تک آنتن این است که بورد الکترونیکی فرستنده و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در دزدگیر فروشگاهی تک آنتن ژیکان گیرندگی یا میزان آشکاری از دو طرف آنتن یکسان می باشد به طوری که گیت فروشگاهی تک آنتن از هر طرف توانایی آشکارسازی 100 سانتی..
0 تومان
گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان Jikan AM
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Jikanمنظور از دزدگیر فروشگاهی تک آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در دزدگیر فروشگاهی تک آنتن ژیکان گیرندگی یا میزان آشکاری از دو طرف آنتن یکسان می باشد به طوری که گیت فروشگاهی تک آنتن AM از هر طرف توانایی آشکارسازی 150 سان..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات