منو
سبد خرید

Jeneca | جنکا

پایه نگهدارنده گوشی موبایل و شارژر فندکی جنکا Jeneca Universal Car Mount
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل جنکا Universal Car Mountاین روزها ترافیک به یکی از معضلات اساسی زندگی در شهرهای بزرگ تبدیل شده و به همین دلیل بسیاری از افراد برای اینکه سریع تر به مقصد خود برسند، از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل استفاده می کنند. اما همان طور که می دانید، در دست گرفتن گوشی در پشت فرم..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل و شارژر فندکی جنکا Jeneca JNC59
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل جنکا JNC59اگر قصد مسافرت با ماشین یا رانندگی های طولانی مدت را دارید، پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca JNC59 یک وسیله کارآمد برای شما خواهد بود! با استفاده از این پایه نگهدارنده گیره ای گوشی می توانید به موبایل خود در هنگام رانندگی دسترسی داشته باشید و به عنوان..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca S118
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل جنکا S118پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca S118 یکی از محصولات شرکت جنکا است که این امکان را به شما می دهد تا در هنگام رانندگی به گوشی خود دسترسی داشته باشید. پس اگر به استفاده از برنامه های مسیریابی و نقشه در حین رانندگی نیاز دارید، این هولدر گوشی موبایل یک وسی..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH016
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل جنکا MH016این روزها به دلیل معضل ترافیک بیشتر رانندگان برای سریع تر رسیدن به مقصد از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل استفاده می کنند. اما همان طور که می دانید در دست گرفتن گوشی پشت فرمان خطرات زیادی دارد و ممکن است به تصادف منجر شود. شما می توانید با استفاده از پایه نگه..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Toyota
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر جنکا MH009 Toyotaاگر قصد مسافرت با ماشین را دارید، استفاده از نقشه و اپلیکیشن های موبایل مسیریابی می تواند کمک زیادی به شما کند. اما در دست گرفتن گوشی در هنگام رانندگی یکی از عوامل اصلی بروز تصادفات است و مشمول جریمه نیز می شود. یک راه حل مطمئن برای این مشکل، استفاده از پای..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Suzuki
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل جنکا MH009 Suzukiدر دست گرفتن گوشی موبایل در پشت فرمان ماشین یکی از عوامل اصلی تصادفات و سوانح رانندگی است و مشمول جریمه نیز می شود. اما گاهی اوقات نیاز دارید تا در هنگام رانندگی به گوشی خود دسترسی داشته باشید و به عنوان مثال از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل و یا نقشه..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 SAIPA
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل جنکا MH009 SAIPAشاید برایتان پیش آمده باشد که در هنگام رانندگی نیاز به استفاده از گوشی خود پیدا کرده باشید. با توجه به اینکه در دست گرفتن گوشی در پشت فرمان یکی از عوامل اصلی تصادفات و سوانح رانندگی می باشد، بهتر است تا از پایه نگهدارنده گوشی برای دسترسی داشتن به موبا..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Renault
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر جنکا MH009 Renaultاگر به استفاده از اپلیکیشن های موبایل مسیریابی و نقشه در هنگام رانندگی عادت دارید، پایه نگهدارنده گوشی جنکا MH009 Renault یک وسیله کارآمد و پرکاربرد برای شما خواهد بود! این هولدر نگهدارنده موبایل از نوع آهنربایی است و قابلیت نگه داشتن انواع گوشی های موبایل..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Real Madrid
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل جنکا MH009 Real Madridشرایطی را تصور کنید که منتظر تماس بسیار مهمی هستید و در حین رانندگی گوشی موبایل شما زنگ می خورد! در این شرایط در دست گرفتن گوشی موبایل می تواند خطرات زیادی داشته باشد و باعث بروز سانحه یا تصادف شود. برای اینکه هم بتوانید یک رانندگی ایمن و بی خطر..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Peugeot
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر جنکا MH009 Peugeotاگر قصد خرید پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین دارید و در جستجوی محصولی خوش ساخت و با کیفیت هستید، پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Peugeot انتظارات شما را به خوبی برآورده می کند. این هولدر از نوع آهنربایی است و با انواع گوشی های اندرویدی و آیفون ..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Paris Saint Germain
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر جنکا MH009 Paris Saint Germainپایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Paris Saint Germain یکی از محصولات شرکت جنکا است که بر روی صفحه آن لوگوی تیم فوتبال پاریسن ژرمن فرانسه حک شده است. از این جهت اگر از علاقه مندان به این تیم فوتبال هستید، این پایه نگهدارنده مگنتی گوشی..
0 تومان
پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Nissan
ناموجود
قابلیت و مشخصات هولدر موبایل جنکا MH009 Nissanاگر قصد خرید پایه نگهدارنده گوشی دارید و در جستجوی محصولی خوش ساخت و با کیفیت هستید، پایه نگهدارنده گوشی موبایل جنکا Jeneca MH009 Nissan انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این هولدر موبایل از نوع آهنربایی است و با انواع گوشی های اندرویدی و آیفون و همچ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات