منو
سبد خرید

IQTouch | آی کیو تاچ

مانیتور لمسی 86 اینچی آی کیو تاچ IQTouch LE086MD
ناموجود
معرفی مانیتور تاچ 86 اینچ آی کیو تاچ LE086MDشرکت IQTouch یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع تجهیزات آموزشی می باشد که همواره در تولید محصولات خود به نوآوری و خلاقیت توجه زیادی داشته است. از جمله محصولات این شرکت، می توان به مانیتورهای لمسی سری IQTouch اشاره کرد که به عنوان جایگزینی برای ..
0 تومان
مانیتور لمسی 75 اینچ آی کیو تاچ IQTouch LE075MD
ناموجود
معرفی مانیتور تاچ 75 اینچ آی کیو تاچ LE075MDمانیتور لمسی یک جایگزین مهیج و جذاب برای تجهیزات سنتی آموزشی مانند وایت برد و ویدئو پروژکتور است که تکنولوژی را به کلاس های درس شما می آورد! مانیتور لمسی 75 اینچی آی کیو تاچ IQTouch LE075MD که محصول شرکت IQBoard است، یک محیط تعاملی را در کلاس درس ایجاد..
0 تومان
مانیتور لمسی 70 اینچ آی کیو تاچ IQTouch LE070MD
ناموجود
معرفی مانیتور تاچ 70 اینچ آی کیو تاچ LE070MDاگر از روش های قدیمی و سنتی آموزشی خسته شده اید و به دنبال پیش رفتن با تکنولوژی روز هستید، مانیتور لمسی 70 اینچ آی کیو تاچ IQTouch LE070MD انتظارات شما را به خوبی برآورده می کند. این مانیتور لمسی را که محصول شرکت IQBoard است، می توان نسل جدید تجهیزات آ..
0 تومان
مانیتور لمسی 65 اینچ آی کیو تاچ IQTouch LE065MD
ناموجود
کارایی مانیتور لمسی 65 اینچ آی کیو تاچ IQTouch LE065MDبا مانیتور لمسی 65 اینچ آی کیو تاچ IQTouch LE065MD تکنولوژی و هیجان را به کلاس درس خود ببرید! این مانیتور که محصول شرکت معتبر IQBoard است، یکی از تجهیزات آموزشی محسوب می شود و شما را از استفاده از روش های سنتی آموزشی و کار با ویدئو پروژکتور و..
0 تومان
مانیتور لمسی 55 اینچ آی کیو تاچ IQTouch LE055MD
ناموجود
کاربرد مانیتور لمسی 55 اینچ IQTouch LE055MDمانیتور لمسی 55 اینچ آی کیو تاچ IQTouch LE055MD یکی از محصولات شرکت معتبر IQBoard است که به عنوان نسل جدید تجهیزات آموزشی توانسته به محبوبیت بالایی در میان کاربران دست یابد. این مانیتور لمسی برای استفاده در کلاس های درس یک گزینه ایده آل است و شما را به ..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات