منو
سبد خرید

IMENARA | ایمن آرا

دوربین مدار بسته ضد انفجار ایمن آرا IMENARA IAP.NEX-P3522 WSA
ناموجود
معرفی دوربین مداربسته ضد انفجار ایمن آرا IAP.NEX-P3522 WSAدوربین های مدار بسته جزو سیستم های امنیتی می باشد که برای محیط های مختلف اداری و فضاهای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد.معرفی دوربین مدار بسته ضد انفجار ایمن آرا IAP.NEX-P3522 WSA گزینه ایده آلی برای افزایش ایمنی شغلی در محیط های کار..
0 تومان
دوربین مدار بسته دام ایمن آرا IMENARA IAP.ND-V3522 WS
ناموجود
معرفی دوربین مداربسته دام ایمن آرا IAP.ND-3522 WSشرکت ایمن آرا، از شرکت های معروف و معتبر در زمینه واردات و پخش عمده دوربین های مدار بسته لوازم جانبی و انواع سیستم های امنیتی و نظارتی است.از مهمترین دستاورد های این شرکت داشتن واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش است. شرکت ایمن آرا با به کارگیری ..
0 تومان
دوربین مدار بسته دام ایمن آرا IMENARA IAP.ND-P3522 WSA
ناموجود
معرفی دوربین مداربسته دام ایمن آرا IAP.ND-P3522 WSAامروزه در بسیاری از اماکن اداری و شرکت ها از سیستم های امنیتی استفاده می شود که یکی از ملزومات آنها دوربین مدار بسته می باشد.با توجه به ضرورت استفاده از دوربین مدار بسته در محل کار یا زندگی ، در اینجا به معرفی دوربین مدار بسته دام IAP. ND-P3..
0 تومان
دوربین مدار بسته بولت ایمن آرا IMENARA IAP.NB-V3522 WS
ناموجود
معرفی دوربین مدار بسته بولت ایمن آرا IAP.NB-V3522 WS امروزه با استفاده از سیستم های امنیتی همیشه و در همه جا ضامن بستری آرام و امن در جهت پیش برد هرچه بهتر و سریع تر امور می شویم.شرکت ایمن آرا یک شرکت فعال در زمینه بخش تجهیزات دوربین مدار بسته و اتصالات و تجهیزات جانبی مرتبط با ان است...
0 تومان
دوربین مدار بسته بولت ایمن آرا IMENARA IAP.NB-V3522 S
ناموجود
معرفی دوربین مداربسته بولت IMENARA IAP.NB-V3522 Sدوربین مدار بسته بولت ایمن آرا IMAN ARA IAP.NB-V3522 S با بدنه ای استوانه ای شکل و طراحی منحصر به فرد، یکی از بهترین محصولات شرکت ایمن آرا است که با قیمتی مناسب به بازار عرضه شده است.معرفی دوربین مدار بسته بولت ایمن آرا IMENARA به عنوان یک سیس..
0 تومان
دوربین مدار بسته بولت ایمن آرا IMENARA IAP.NB-P3522 WSA
ناموجود
معرفی دوربین مداربسته بولت ایمن آرا IAP.NB-V3522 WSAدوربین مدار بسته به کلیه دوربین هایی گفته می شود که در جای خود ثابت بوده و تصویر  ضبط شده را برای یک یا چند نفر ارسال می کند. کاربر می تواند در هر کجا که هست توسط گوشی موبایل مکان مورد نظر خود را ببیند.شرکت ایمن آرا در حال حاضر انواع دوربین..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات