منو
سبد خرید

Hyundai | هیوندای

ویدئو وال هیوندای Hyundai D55UFN
ناموجود
معرفی ویدئو وال هیوندای D55UFN ویدئو وال مدل Hyundai D55UFN که محصول شرکت هیوندای می باشد، دستگاهی با کیفیت و با قابلیت های بسیار بالا بوده که به تازگی روانه بازارهای بین المللی شده است. این ویدئووال دارای شدت نور 700 کاندلا است که شدت نور بالایی در بین مانیتورهای هم رده خود به حساب می آید. ..

ویدئو وال هیوندای Hyundai D55NFN
ناموجود
معرفی ویدئو وال هیوندای D55NFN ویدئو وال مدل Hyundai D55NFN که محصول شرکت هیوندای می باشد، دستگاهی با کیفیت و با قابلیت های بسیار بالا بوده که به تازگی روانه بازارهای بین المللی شده است. ویدئو وال هیوندای Hyundai D55NFN دارای عمر 60000 ساعته می باشد و همچنین کنتراستی برابر با 1200:1 دارد. ..
0 تومان
ویدئو وال هیوندای Hyundai D55LFN
ناموجود
معرفی ویدئو وال هیوندای D55LFN ویدئو وال مدل Hyundai D55LFN محصول شرکت هیوندای می باشد، دستگاهی با کیفیت و با قابلیت های بسیار بالا بوده که به تازگی روانه بازارهای بین المللی شده است. این ویدیو وال هیوندا دارای پورت های ورودی و خروجی های USB ،VGA ،DVI ،DP و HDMI می باشد. در ادامه معرفی وید..

ویدئو وال هیوندای Hyundai D55EFN
ناموجود
معرفی ویدئو وال هیوندای D55EFN مانیتور صنعتی یا همان ویدئو وال یکی از تجهیزات پرکاربرد مهم در مراکز تجاری یا سازمان ها می باشد که اگر از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد باعث بازدی پایین کاری می شود. پس باید در انتخاب ویدئو وال دقت بالایی داشته باشید. ویدئو وال مدل Hyundai D55EFN محصول شرکت هیوندای..

ویدئو وال هیوندای Hyundai D46UFN
ناموجود
معرفی ویدئو وال هیوندای D46UFN اگر به دنبال یک ویدئو وال قدرتمند برای استفاده 24 ساعته در کسب و کار خود هستید، ویدئو وال هیوندا Hyundai D46UFN می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. این ویدئو وال که در سایز 46 اینچ عرضه شده، از قابلیت روشن ماندن در تمام طول 24 ساعت روز و تمام 7 روز هفته بدون گر..

ویدئو وال هیوندای Hyundai D46SFN
ناموجود
معرفی ویدئو وال هیوندای D46SFN امروزه با ورود مانیتور های صنعتی یا همان ویدئو وال به بازار تحولی در حوزه کاری سازمان ها و مراکز اداری به وجود امده است. در حقیقت به منظور نمایش تصاویر با شفافیت و کنتراست بالا در محیط های تبلیغاتی یا صنایع و مشاغل نیازمند به مانیتورهای قوی برای روشن ماندن 24 ساعته ..

ویدئو وال هیوندای Hyundai D46DFN
ناموجود
معرفی ویدئو وال هیوندای D46DFN ویدئو وال مدل Hyundai D46DFN که محصول شرکت هیوندای می باشد، دستگاهی با کیفیت و با قابلیت های بسیار بالا بوده که به تازگی روانه بازارهای بین المللی شده است. این ویدئووال دارای شدت نور 500 کاندلا است که شدت نور بالایی در بین مانیتورهای هم رده خود به حساب می آید. ..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات