منو
سبد خرید

Holoo | هلو

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلونرم افزار فروشگاهی هلو از سری نرم افزار حسابداری پیشرفته دارای محیط کار بسیار ساده است که امکان مدیریت حسابداری به صورت کامل و دقیق را ارایه می کند. از مزیت های این نسخه می توان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در فروشگاه های بزرگ..
0 تومان
نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پایه)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پایه)نرم افزار حسابداری پایه هلو از ساده ترین نرم افزار فروشگاهی هلو به شمار می رود و معمولا برای فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه ساده بدون داشتن اطل..
0 تومان
نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (متوسط)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی متوسط هلونرم افزار فروشگاهی هلو از سری نرم افزار متوسط حسابداری به شمار می رود و با وجود اینکه فضای کاربری ساده دارد اما بسیاری از قابلیت های نرم افزار های پیشرفته را داراست. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در فر..
0 تومان
نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (ساده)
ناموجود
معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو سادهنرم افزار حسابداری ساده هلو که در دسته ی نرم افزار فروشگاهی قرار دارد از نرم افزار فروشگاهی پایه بالاتر است. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه بدون داشتن اطلاعات حسابداری میتوانند به راحتی با ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات