منو
سبد خرید

Hi-Tec | هایتک

ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS28
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه هایتک HI-KS28اگر قصد خرید ترازوی آشپزخانه را دارید و به دنبال محصولی زیبا، مدرن و دقیق هستید، ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS28 یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. این ترازو در دسته ترازوهای آشپزخانه دیجیتال جای دارد و از قابلیت اندازه گیری وزن مواد غذایی و..
0 تومان
ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS24
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه هایتک HI-KS24ترازو یکی از پرکاربردترین لوازم آشپزخانه است که نقش مهمی در کیفیت آشپزی شما دارد و اگر از نوع مرغوب آن نباشد، می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. اگر قصد خرید ترازوی آشپزخانه دارید و در جستجوی محصولی دقیق و دارای طول عمر بالا هستید، تراز..
0 تومان
ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS22
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه هایتک HI-KS22ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS22 برای افراد دیابتی و کسانی که رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنند، یک لوازم آشپزخانه پرکاربرد است. این ترازو آشپزخانه محصول شرکت هایتک علاوه بر قابلیت اندازه گیری دقیق وزن، امکان محاسبه و نمایش ارزش و انرژی مواد غذ..
0 تومان
ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-K72
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه هایتک HI-K72اگر در آشپزخانه خود با مشکل کمبود فضا روبرو هستید و با توجه به نیاز خود قصد خرید ترازوی آشپزخانه را دارید، ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-K72 انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود. این ترازو آشپزخانه هایتک از قابلیت تا شدن و امکان نصب بر روی دیوار بر..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات