منو
سبد خرید

Hi-Tec | هایتک

ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS28
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه هایتک HI-KS28اگر قصد خرید ترازوی آشپزخانه را دارید و به دنبال محصولی زیبا، مدرن و دقیق هستید، ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS28 یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. این ترازو در دسته ترازوهای آشپزخانه دیجیتال جای دارد و از قابلیت اندازه گیری وزن مواد غذایی و..
0 تومان
ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS24
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه هایتک HI-KS24ترازو یکی از پرکاربردترین لوازم آشپزخانه است که نقش مهمی در کیفیت آشپزی شما دارد و اگر از نوع مرغوب آن نباشد، می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. اگر قصد خرید ترازوی آشپزخانه دارید و در جستجوی محصولی دقیق و دارای طول عمر بالا هستید، تراز..
0 تومان
ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS22
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه هایتک HI-KS22ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-KS22 برای افراد دیابتی و کسانی که رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنند، یک لوازم آشپزخانه پرکاربرد است. این ترازو آشپزخانه محصول شرکت هایتک علاوه بر قابلیت اندازه گیری دقیق وزن، امکان محاسبه و نمایش ارزش و انرژی مواد غذ..
0 تومان
ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-K72
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه هایتک HI-K72اگر در آشپزخانه خود با مشکل کمبود فضا روبرو هستید و با توجه به نیاز خود قصد خرید ترازوی آشپزخانه را دارید، ترازو آشپزخانه هایتک Hi-Tec HI-K72 انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود. این ترازو آشپزخانه هایتک از قابلیت تا شدن و امکان نصب بر روی دیوار بر..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات