منو
سبد خرید

گنج بان

گاو صندوق شرکتی و خانگی گنج بان Ganjban 350KR
ناموجود
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان 350KR اگر قصد خرید گاوصندوق خانگی برای استفاده در منزل، مغازه یا شرکت خود دارید و در جستجوی محصولی ایمن و مطمئن هستید، گاوصندوق گنج بان 350KR انتخابی ایده آل برای شما خواهد بود. این گاوصندوق به صورت ضد سرقت و نسوز طراحی شده و به خوبی از وجوه نقد، طلا و جواهر..
0 تومان
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban R 75
ناموجود
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان R 75 گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban R 75 یکی از انواع گاو صندوق های رومیزی است که دارای ابعاد 330 میلی متر طول، 390 میلی متر عرض و 450 میلی متر ارتفاع و وزن 90 کیلوگرم می باشد. این گاو صندوق ضد سرقت خانگی قابلیت استفاده به صورت ایستاده را داراست و ابعاد آن..
0 تومان
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban KRD 250
ناموجود
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان KRD 250 اگر به یک گاو صندوق ایمن و مقاوم در برابر حریق برای استفاده های خانگی، اداری و شرکتی نیاز دارید، گاوصندوق گنج بان KRD 250 انتخاب ایده آلی برای شما است. این گاو صندوق ضد سرقت خانگی به نوارهای نسوز مجهز می باشد که از نفوذ حریق و مایعات به فضای داخلی آن..
0 تومان
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban KRD 150
ناموجود
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان KRD 150 شرکت ایرانی گنج بان یکی از شرکت های با سابقه در زمینه تولید انواع گاو صندوق های خانگی، اداری، شرکتی، گاو صندوق مخصوص نگهداری طلا و جواهر و  بهترین گاوصندوق های نسوز محسوب می شود. گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban KRD 150 از جمله محصولات با کیفیت ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات