منو
سبد خرید

گنج بان

گاو صندوق شرکتی و خانگی گنج بان Ganjban 350KR
ناموجود
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان 350KRاگر قصد خرید گاوصندوق خانگی برای استفاده در منزل، مغازه یا شرکت خود دارید و در جستجوی محصولی ایمن و مطمئن هستید، گاوصندوق گنج بان 350KR انتخابی ایده آل برای شما خواهد بود. این گاوصندوق به صورت ضد سرقت و نسوز طراحی شده و به خوبی از وجوه نقد، طلا و جواهر..
0 تومان
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban R 75
ناموجود
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان R 75گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban R 75 یکی از انواع گاو صندوق های رومیزی است که دارای ابعاد 330 میلی متر طول، 390 میلی متر عرض و 450 میلی متر ارتفاع و وزن 90 کیلوگرم می باشد. این گاو صندوق ضد سرقت خانگی قابلیت استفاده به صورت ایستاده را داراست و ابعاد آن..
0 تومان
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban KRD 250
ناموجود
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان KRD 250اگر به یک گاو صندوق ایمن و مقاوم در برابر حریق برای استفاده های خانگی، اداری و شرکتی نیاز دارید، گاوصندوق گنج بان KRD 250 انتخاب ایده آلی برای شما است. این گاو صندوق ضد سرقت خانگی به نوارهای نسوز مجهز می باشد که از نفوذ حریق و مایعات به فضای داخلی آن..
0 تومان
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban KRD 150
ناموجود
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان KRD 150شرکت ایرانی گنج بان یکی از شرکت های با سابقه در زمینه تولید انواع گاو صندوق های خانگی، اداری، شرکتی، گاو صندوق مخصوص نگهداری طلا و جواهر و  بهترین گاوصندوق های نسوز محسوب می شود. گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban KRD 150 از جمله محصولات با کیفیت ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات