منو
سبد خرید

هدیه ویژه برای کاربران سایت || 500 هزار تومان خرید = کارت هدیه 100 هزار تومانی *** یک میلیون تومان خرید = کارت هدیه 200 هزار تومانی

G&B | جی اند بی

کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 92 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 92 G&Bکارتریج مشکی G&B 92 از پرطرفدارترین کارتریج های موجود در بازار می باشد. این کارتریج که میزان کارکرد 2500 برگی دارد، در رنگ مشکی موجود می باشد. کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصر..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 85 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 85 G&Bکارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود.کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 80 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 80 G&Bکارتریج مشکی G&B 80 یکی از پرفروش ترین کارتریج های موجود در بازار می باشد. این کارتریج که در رنگ مشکی تولید شده است، میزان کارکردی برابر با 2500 برگ دارد. این کارتریج جایگاه خوبی در بین ادارات و فروشگاه ها دارد به دلیل اینکه دستگاه های سازگار ب..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 79 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 79 G&Bکارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود.کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 78 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 78 G&Bکارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود.کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 64 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 64 G&Bکارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهرافشان مورد استفاده قرار می گیرد و کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است، که با تونر شارژ تغذیه می شود.کارتریج مخزنی برا..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 55 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 55 G&Bکارتریج ها دارای دو نوع کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری می باشند. کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است، که با تونر شارژ تغذیه می شود و کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهرافشان مورد استفاده قرار می گیرد.در ادامه معرفی کارتر..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 53 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 53 G&Bکارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد و همچنین از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود.کارتریج ها دارای دو نوع کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری می باشند. کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 51 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 51 G&Bدر معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 51 G&B می توان گفت که این کارتریج کاملا ایرانی بوده که با برند جی اند پی تولید می شود و تمام مراحل ساخت آن در ایران می باشد و یکی از پر طرفدار ترین محصول در بازار است . کارتریج HP 51 G&B در ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 49 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 49 G&Bکارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهرافشان مورد استفاده قرار می گیرد و کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است، که با تونر شارژ تغذیه می شود.کارتریج مشکی G&am..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 35 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 35 G&Bکارتریج مشکی G&B 35 یکی از پرفروش ترین کارتریج های موجود در بازار می باشد. این کارتریج که در رنگ مشکی تولید شده است، میزان کارکردی برابر با 2200 برگ دارد. کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ت..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 15 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 15 G&Bکارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهرافشان مورد استفاده قرار می گیرد و کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است، که با تونر شارژ تغذیه می شود.کارتریج مشکی G&am..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات