منو
سبد خرید

G&B | جی اند بی

معرفی چاپگر سه کاره لیزری جی اند بی 1398NW شرکت G&B اولین پرینترهای دارای منوی فارسی و صفحه نمایشگر تمام لمسی را به بازار کرده است. از میان این پرینترها باید به پرینتر لیزری سه کاره جی اند بی G&B 1398NW اشاره کنیم که یکی از انواع پرینترهای لیزری است و قابلیت های پرینت، اسکن و کپی را به صو..
12,100,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 79 G&B کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود. کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چ..
199,000 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 92 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 92 G&B کارتریج مشکی G&B 92 از پرطرفدارترین کارتریج های موجود در بازار می باشد. این کارتریج که میزان کارکرد 2500 برگی دارد، در رنگ مشکی موجود می باشد. کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصر..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 85 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 85 G&B کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود. کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 80 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 80 G&B کارتریج مشکی G&B 80 یکی از پرفروش ترین کارتریج های موجود در بازار می باشد. این کارتریج که در رنگ مشکی تولید شده است، میزان کارکردی برابر با 2500 برگ دارد. این کارتریج جایگاه خوبی در بین ادارات و فروشگاه ها دارد به دلیل اینکه دستگاه های سازگار ب..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 78 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 78 G&B کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود. کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 64 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 64 G&B کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهرافشان مورد استفاده قرار می گیرد و کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است، که با تونر شارژ تغذیه می شود. کارتریج مخزنی برا..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 55 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 55 G&B کارتریج ها دارای دو نوع کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری می باشند. کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است، که با تونر شارژ تغذیه می شود و کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهرافشان مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه معرفی کارتر..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 53 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 53 G&B کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد و همچنین از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود. کارتریج ها دارای دو نوع کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری می باشند. کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 51 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 51 G&B در معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 51 G&B می توان گفت که این کارتریج کاملا ایرانی بوده که با برند جی اند پی تولید می شود و تمام مراحل ساخت آن در ایران می باشد و یکی از پر طرفدار ترین محصول در بازار است .  کارتریج HP 51 G&B در ..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 49 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 49 G&B کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهرافشان مورد استفاده قرار می گیرد و کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است، که با تونر شارژ تغذیه می شود. کارتریج مشکی G&am..
0 تومان
کارتریج لیزری مشکی جی اند بی اچ پی HP 35 G&B
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 35 G&B کارتریج مشکی G&B 35 یکی از پرفروش ترین کارتریج های موجود در بازار می باشد. این کارتریج که در رنگ مشکی تولید شده است، میزان کارکردی برابر با 2200 برگ دارد. کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ت..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات