منو
سبد خرید

فراتکنو

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراتکنو Faratechno F70
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراتکنو F70یک دستگاه حضور و غیاب کارآمد می تواند نقش زیادی در برقراری نظم در یک اداره یا شرکت داشته باشد و به مدیران در کنترل تردد کارمندان کمک زیادی کند. از جمله این دستگاه ها باید به دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراتکنو Faratechno F70 اشاره کنیم که برای استف..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو UF100
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب فراتکنو UF100دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل UF100 جزو جدیدترین و کامل ترین دستگاه های حضور و غیاب می باشد. نحوه ی عملکرد دستگاه به این شکل است که قابلیت ثبت تردد برای پرسنل و کارکنان را از طریق چهره، اثر انگشت، کارت و رمز عبور فراهم می باشد.در ادامه معرفی و برر..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو F699
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب فراتکنو F699دستگاه حضور و غیاب F699 یکی از بهترین محصولات شرکت فراتکنو می باشد. این دستگاه امکان تعریف 10 اثر انگشت برای هر شخص را دارد. از دستگاه حضور و غیاب فراتکنو F699 در بیمارستان ها، شهرداری، مدارس و ادارات خصوصی استفاده می شود.در ادامه معرفی و بررسی حضور و غی..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو F560
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب فراتکنو F560دستگاه حضور و غیاب F560 یکی از بهترین محصولات شرکت فراتکنو می باشد. نحوه ی شناسایی این دستگاه حضور و غیاب به صورت اثر انگشت، کارت و رمز عبور می باشد، که قادر به تشخیص سریع اثر انگشت در کمترین زمان و کمترین خطای ممکن است.در ادامه معرفی و بررسی حضور و غیاب..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو F400
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب فراتکنو F400دستگاه حضور و غیاب F400 یکی از محبوب ترین دستگاه های شرکت فراتکنو می باشد. این دستگاه قابلیت شناسایی از طریق اثر انگشت، کارت بدون تماس و رمز عبور را دارد که پرسنل می توانند از طریق یکی از این روش ها تردد ورود، خروج، مرخصی یا ماموریت خود را ثبت کنند. این دستگ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو F300
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب فراتکنو F300دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل F300 یکی از بهترین، پرفروش ترین و محبوب ترین دستگاه های شرکت فراتکنو می باشد. این دستگاه در رنج میانی دستگاه ها قرار دارد و متناسب با مجموعه ها و شرکت های مختلف است. البته این مدل دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی به کارگاه هایی که..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو F160
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب فراتکنو F160دستگاه حضور و غیاب F160 یکی از محبوب ترین دستگاه های شرکت فراتکنو می باشد. این دستگاه دارای سنسور اثر انگشت نوری ضد خش با سرعت تشخیص  یک صدم ثانیه می باشد. این دستگاه مناسب برای استفاده در بیمارستان، شهرداری، مدارس و ادارات خصوصی می باشد.در ادامه مع..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات