منو
سبد خرید

Faraafzar | فراز افرا

صندوق فروشگاهی زد ای سی ZEC 01
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی زد ای سی 01دستگاه صندوق فروشگاهی یکی از تجهیزات مهم و ضروری در انواع محیط های فروشگاهی و انبارداری می باشد و امروزه مزایای استفاده از صندوق فروشگاهی برای همگان آشکار است. این دستگاه در واقع یک کامپیوتر کوچک و مجهز به نرم افزار حسابداری است که برای جمع آوری و ذخیره اطلاعات اج..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 490w
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara Af 490wدستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 490w تمام نیازهای شما در رابطه با ثبت و مدیریت ترددهای انجام شده به محل کارتان را برطرف می کند. این دستگاه حضور و غیاب به قابلیت های تشخیص چهره، شناسایی از طریق اثر انگشت، تعریف کلمه ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 390w
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara Af 390wاگر به یک دستگاه حضور و غیاب حرفه ای و باکیفیت برای استفاده در شرکت، اداره و همچنین محیط هایی مانند باشگاه های ورزشی احتیاج دارید، دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 390w انتخاب بسیار مناسبی برای شما است. این دستگاه حض..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 100
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara Af 100دستگاه حضور و غیاب یکی از تجهیزات ضروری برای استفاده در هر اداره و شرکتی به حساب می آید که اگر از نوع مرغوب آن نباشد، می تواند مشکلات زیادی را هم برای کارمندان و هم برای مدیران ایجاد کند.دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar F..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara AC600
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara AC600دستگاه حضور و غیاب یکی از تجهیزات پرکاربرد در محیط های اداری و شرکتی است که برای ثبت ورود و خروج پرسنل و محاسبه ساعات حضور آنها در محل کار مورد استفاده قرار می گیرد. حتما بارها برایتان پیش آمده که در هنگام قرار دادن انگشت خود بر روی حسگر دستگاه..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara AC500
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara AC500شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که در هنگام ورود یا خروج از محل کار خود، دستگاه حضور و غیاب، تشخیص اثر انگشت شما را با تأخیر انجام دهد و بارها مجبور به تغییر مکان قرار دادن انگشت بر روی حسگر دستگاه شوید. این مشکل به خصوص در شرکت ها و سازمان ه..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara AC 220
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara AC 220با استفاده از دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara AC 220 می توانید ساعات ورود و خروج کارکنان را با دقت و سرعت بالایی ذخیره کرده و از آنها متناسب با فیلدها و معیارهای مختلف گزارش بگیرید.این دستگاه حضور و غیاب قابلیت ..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات