منو
سبد خرید

Faraafzar | فراز افرا

صندوق فروشگاهی زد ای سی ZEC 01
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی زد ای سی 01دستگاه صندوق فروشگاهی یکی از تجهیزات مهم و ضروری در انواع محیط های فروشگاهی و انبارداری می باشد و امروزه مزایای استفاده از صندوق فروشگاهی برای همگان آشکار است. این دستگاه در واقع یک کامپیوتر کوچک و مجهز به نرم افزار حسابداری است که برای جمع آوری و ذخیره اطلاعات اج..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 490w
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara Af 490wدستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 490w تمام نیازهای شما در رابطه با ثبت و مدیریت ترددهای انجام شده به محل کارتان را برطرف می کند. این دستگاه حضور و غیاب به قابلیت های تشخیص چهره، شناسایی از طریق اثر انگشت، تعریف کلمه ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 390w
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara Af 390wاگر به یک دستگاه حضور و غیاب حرفه ای و باکیفیت برای استفاده در شرکت، اداره و همچنین محیط هایی مانند باشگاه های ورزشی احتیاج دارید، دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 390w انتخاب بسیار مناسبی برای شما است. این دستگاه حض..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 100
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara Af 100دستگاه حضور و غیاب یکی از تجهیزات ضروری برای استفاده در هر اداره و شرکتی به حساب می آید که اگر از نوع مرغوب آن نباشد، می تواند مشکلات زیادی را هم برای کارمندان و هم برای مدیران ایجاد کند.دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar F..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara AC600
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara AC600دستگاه حضور و غیاب یکی از تجهیزات پرکاربرد در محیط های اداری و شرکتی است که برای ثبت ورود و خروج پرسنل و محاسبه ساعات حضور آنها در محل کار مورد استفاده قرار می گیرد. حتما بارها برایتان پیش آمده که در هنگام قرار دادن انگشت خود بر روی حسگر دستگاه..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara AC500
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara AC500شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که در هنگام ورود یا خروج از محل کار خود، دستگاه حضور و غیاب، تشخیص اثر انگشت شما را با تأخیر انجام دهد و بارها مجبور به تغییر مکان قرار دادن انگشت بر روی حسگر دستگاه شوید. این مشکل به خصوص در شرکت ها و سازمان ه..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara AC 220
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراافزار Fara AC 220با استفاده از دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara AC 220 می توانید ساعات ورود و خروج کارکنان را با دقت و سرعت بالایی ذخیره کرده و از آنها متناسب با فیلدها و معیارهای مختلف گزارش بگیرید.این دستگاه حضور و غیاب قابلیت ..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات