منو
سبد خرید

DYMO | دایمو

لیبل پرینتر دایمو DYMO Omega
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن دایمو Omegaلیبل پرینتر دایمو مدل Omega یکی از پرینترهای لیبل زن دستی است که برای مصارف خانگی و سبک طراحی و روانه بازار شده است. کار با این لیبل پرینتر به اندازه ای آسان است که حتی کودکان نیز قادر به چاپ با آن خواهند بود! شما می توانید لیبل های چاپ شده با لیبل پرینتر دایمو DY..

لیبل پرینتر دایمو Dymo LT 100H
توقف تولید
معرفی لیبل پرینتر Dymo LT 100Hدستگاه چاپ دستی دیمو یا دایمو  مدل Dymo LT 100H از سری دستگاه های کارآمد در زمینه لیبل پرینتر است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن دایمو LT 100H با توجه به دیگر لیبل پرینترهای موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه می باشد. ..

لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 350
توقف تولید
معرفی لیبل پرینتر Dymo LPT 350دستگاه چاپ دستی دیمو یا دایمو  مدل Dymo LPT 350 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه لیبل پرینتر است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن دایمو LPT 350 با توجه به دیگر لیبل پرینترهای موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه می باشد. ..

لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 250
توقف تولید
معرفی لیبل پرینتر Dymo LPT 250دستگاه چاپ دستی دیمو یا دایمو  مدل Dymo LPT 250 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه لیبل پرینتر است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن دایمو LPT 250 با توجه به دیگر لیبل پرینترهای موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه می باشد. ..

لیبل پرینتر دایمو DYMO LetraTag LT-100T Plus
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن دایمو LT-100T Plusلیبل پرینتر دایمو LT-100T یکی از پرینترهای مخصوص چاپ لیبل محسوب می شود. این پرینتر با وزن 640 گرمی و ابعاد 170.1*71.1*144.8 میلی متری خود در دسته پرینترهای قابل حمل جای دارد و برای استفاده در منازل و مشاغل سیار مناسب می باشد.لیبل پرینتر دایمو DYMO Letra..

لیبل پرینتر دایمو DYMO Junior
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن دایمو Juniorلیبل پرینتر دایمو Junior یکی از پرینترهای لیبل زن ساده موجود در بازار است که برای چاپ لیبل های کوچک طراحی و روانه بازار شده است. این دستگاه لیبل زن عمل چاپ را به صورت دستی انجام می دهد و لیبل های چاپ شده با آن را می توان بر روی دفترچه، کتاب، قفسه کتابخانه و کمد، ..

لیبل پرینتر دایمو Dymo coolClicks
توقف تولید
معرفی لیبل پرینتر Dymo coolClicksلیبل پرینتر دستی دیمو یا دایمو مدل Dymo coolClicks از سری دستگاه های کارآمد در زمینه لیبل پرینتر قرار دارد که منبع تغذیه آن 2 عدد باتری قلمی می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن دایمو coolClicks با توجه به امکاناتش بسیار مقرون به صرفه می باشد.در ادامه به معرفی..

لیبل پرینتر دایمو DYMO 1540
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن دایمو 1540شرکت دایمو یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید لیبل زن های دستی است که محصولات آن هم از قیمت و هم از کیفیت مناسبی برخوردارند. از جمله تولیدات این شرکت باید به لیبل پرینتر دایمو مدل 1540 اشاره کنیم که برای چاپ بر روی لیبل های کوچک طراحی و روانه بازار شده است. این دس..

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات