منو
سبد خرید

Ding | دینگ

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد دینگ Ding AT480-50
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-50دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-50 یکی از دستگاه های کنترل تردد خاص و مدرن است که برای استفاده در شرکت های استارت آپی، شرکت های دانش بنیان، ادارات و سازمان های دارای پرسنل متوسط انتخاب ایده آلی است. نکته قابل توجه در رابطه با این دستگاه حضور و غیاب، قی..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد دینگ Ding AT480-5
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-5دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-5 یکی از دستگاه های کنترل تردد متفاوت و خاص موجود در بازار است که برای شرکت های استارت آپی و کوچک با تعداد پرسنل کم گزینه ایده آلی به شمار می آید. پس اگر قصد صرف هزینه سنگین برای خرید دستگاه حضور و غیاب را ندارید و در جست..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد دینگ Ding AT480-30
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-30پرداخت هزینه سنگین برای خرید دستگاه حضور و غیاب برای شرکت های کوچک و استارت آپی کار چندان منطقی و معقولی به نظر نمی رسد. در بازار دستگاه های حضور و غیاب ارزانی موجود است که امکانات متعددی را در مقایسه با قیمت آنها در اختیار شما می گذارند و حتی از بسی..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد دینگ Ding AT480-15
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-15دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-15 از یک دستگاه وایرلس و یک اپلیکیشن موبایل تشکیل شده و یکی از دستگاه های مقرون به صرفه، حرفه ای و با کیفیت به شمار می آید.از دستگاه حضور و غیاب می توان در شرکت های استارت آپی و انواع محیط های اداری کوچک و دارای ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات