منو
سبد خرید

Ding | دینگ

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد دینگ Ding AT480-50
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-50دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-50 یکی از دستگاه های کنترل تردد خاص و مدرن است که برای استفاده در شرکت های استارت آپی، شرکت های دانش بنیان، ادارات و سازمان های دارای پرسنل متوسط انتخاب ایده آلی است. نکته قابل توجه در رابطه با این دستگاه حضور و غیاب، قی..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد دینگ Ding AT480-5
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-5دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-5 یکی از دستگاه های کنترل تردد متفاوت و خاص موجود در بازار است که برای شرکت های استارت آپی و کوچک با تعداد پرسنل کم گزینه ایده آلی به شمار می آید. پس اگر قصد صرف هزینه سنگین برای خرید دستگاه حضور و غیاب را ندارید و در جست..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد دینگ Ding AT480-30
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-30پرداخت هزینه سنگین برای خرید دستگاه حضور و غیاب برای شرکت های کوچک و استارت آپی کار چندان منطقی و معقولی به نظر نمی رسد. در بازار دستگاه های حضور و غیاب ارزانی موجود است که امکانات متعددی را در مقایسه با قیمت آنها در اختیار شما می گذارند و حتی از بسی..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد دینگ Ding AT480-15
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-15دستگاه حضور و غیاب دینگ AT480-15 از یک دستگاه وایرلس و یک اپلیکیشن موبایل تشکیل شده و یکی از دستگاه های مقرون به صرفه، حرفه ای و با کیفیت به شمار می آید.از دستگاه حضور و غیاب می توان در شرکت های استارت آپی و انواع محیط های اداری کوچک و دارای ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات