منو
سبد خرید

Dermalog | درمالوگ

اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog ZF2
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ ZF2اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog ZF2 در ابعاد 53 * 105 * 105 میلی متر و وزن 463 گرم عرضه شده و یکی از اسکنرهای اثر انگشت مناسب جهت صدور گواهینامه، گواهی سوء پیشینه، گذرنامه، کارت ملی و... می باشد. این اسکنر به سنسور LED مجهز می باشد و عمل اسکن را به صورت نوری انج..
0 تومان
اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog ZF10
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ ZF10اسکنر اثر انگشت یکی از وسایل پرکاربرد در مراکز دولتی، پلیس +10، دفاتر پیشخوان دولت و... است که در مصارفی مانند صدور گواهی سوء پیشینه، پاسپورت، کارت ملی و مواردی از این دست کاربرد دارد. اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog ZF10 از جمله اسکنرهای پرطرفدار ..
0 تومان
اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog LF10
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ LF10اسکنر اثر انگشت وسیله ای است که برای ثبت اثر انگشت جهت صدور پاسپورت، کارت شناسایی، گواهی سوء پیشینه و... در مراکز دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog LF10 یک اسکنر با کیفیت موجود در بازار است که در ابعاد 120 * 163 * 238 میلی ..
0 تومان
اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog F1
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ F1اگر به گرفتن اثر انگشت کاربران برای صدور گذرنامه، کارت شناسایی، صدور گواهی سوء پیشینه یا مواردی از این دست نیاز دارید، اسکنر اثر انگشت درمالوگ Dermalog F1 انتخاب بسیار مناسبی برای شما است.این اسکنر اثر انگشت به صورت نوری عمل اسکن را انجام می دهد و از کیفیت..
0 تومان
اسکنر اثر انگشت درمالوگ +Dermalog ZF1
ناموجود
معرفی اسکنر اثر انگشت درمالوگ +ZF1اسکنر اثر انگشت درمالوگ ZF1+ هم از قابلیت اسکن اثر انگشت و هم خواندن کارت های هوشمند برخوردار است و کارایی بالایی در مراکز تشخیص هویت، پلیس +10، مراکز دولتی و امنیتی دارد.این اسکنر اداری توانایی خواندن کارت های هوشمند و شناساییِ ذخیره شده بر اساس اثر انگ..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات