منو
سبد خرید

DBK | دی بی کی

باتری کتابی دی بی کی DBK P513
ناموجود
کاربرد باتری کتابی شارژی DBK-P513در زندگی روزمره در موارد زیادی با باتری ها سروکار داریم، از وسایل ساده الکتریکی گرفته تا وسایل هوشمند. بخشی از ملزومات اطراف ما هستند که ما را ناچار به استفاده از باتری می کنند. باتری کتابی تلفن DBK-P513 از تکنولوژی Ni-MH ساخته شده است، باتری‌های نیکل–..
0 تومان
باتری کتابی دی بی کی DBK P511
ناموجود
کاربرد باتری کتابی شارژی DBK-P511در زندگی روزمره در موارد زیادی با باتری قلمی سروکار داریم، از وسایل ساده الکتریکی گرفته تا وسایل هوشمندی مانند لپ تاپ، تلفن بی سیم، ریموت کنترل که بدون باتری هیچ کدام از لوازم مهم الکتریکی کار نخواهد کرد. باتری کتابی تلفن DBK-P511 از تکنولوژی Ni-MH از باتری&..
0 تومان
باتری کتابی دی بی کی DBK P501
ناموجود
کاربرد باتری کتابی DBK-P501یکی از مهمترین لوازمی که تمامی مردم از ان به صورت روزمره استفاده می کنند باتری است. بدون باتری قلمی هیچ کدام از لوازم مهم اکتریکی از جمله لپ تاپ، تلفن بی سیم، ریموت کنترل کار نخواند کرد. در کل می توان گقن باتری ها قطعات الکترونیکی هستند که برای مصارف مختلف در ابعاد متف..
0 تومان
باتری کتابی دی بی کی DBK P115
ناموجود
کاربرد باتری کتابی شارژی DBK-P115یکی از مهمترین لوازمی که در کل دنیا به صورت روزمره مورد استفاده عموم قرار می گیرد باتری کتابی است. در حقیقت بدون آن بیشتر کارها را نمی توان انجام داد. امروزه در کلیه لوازم های الکترونیکی مانند لپ تاپ، تلفن، موبایل، ریوت کنترل، ساعت و غیره از باتری استفاده می شود...
0 تومان
باتری کتابی دی بی کی DBK P105
ناموجود
کاربرد باتری کتابی شارژی DBK-P105یکی از مهمترین لوازمی که در کل دنیا به صورت روزمره مورد استفاده عموم قرار می گیرد باتری است. در حقیقت بدون آن بیشتر کارها را نمی توان انجام داد. امروزه در کلیه لوازم های الکترونیکی از باتری کتابی استفاده می شود مانند لپ تاپ، تلفن، موبایل، ریوت کنترل، ساعت و غیره ..
0 تومان
باتری کتابی دی بی کی DBK P104
ناموجود
کاربرد باتری کتابی شارژی DBK-P104باتری کتابی دی بی کی DBK-P104 که دارای ولتاژ خروجی 2.6 وات و توان 850 میلی آمپر است، از تکنولوژی ساخت NI-MH بهره می برد. یکی از مهمترین لوازمی که در کل دنیا به صورت روزمره مورد استفاده عموم قرار می گیرد باتری است. در حقیقت بدون آن بیشتر کارها را نمی توان انجام دا..
0 تومان
باتری قلمی دی بی کی DBK ultra Alkaline LR6
ناموجود
کاربرد باتری قلمی آلکالاین DBK ultra Alkaline LR6در زندگی روزمره در موارد زیادی با باتری ها سروکار داریم، از وسایل ساده الکتریکی گرفته تا وسایل هوشمند. بخشی از ملزومات اطراف ما هستند که ما را ناچار به استفاده از باتری می کنند. باتری قلمی DBK ultra Alkaline LR6 از تکنولوژی آلکالاین ساخته شده است ..
0 تومان
باتری قلمی دی بی کی DBK LR6
ناموجود
کاربرد باتری قلمی DBK LR6یکی از مهمترین لوازمی که در کل دنیا به صورت روزمره مورد استفاده عموم قرار می گیرد باتری قلمی است. در حقیقت بدون آن بیشتر کارها را نمی توان انجام داد. امروزه در کلیه لوازم های الکترونیکی مانند لپ تاپ، تلفن، موبایل، ریوت کنترل، ساعت و غیره از باتری استفاده می شود.در کل..
0 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات