منو
سبد خرید

Dayan | دایان

پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K36-S
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K36-Sشرکت برنا یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید پرینتر سه بعدی در ایران است. پرینتر سه بعدی دایان K36-S یکی از محصولات این شرکت می باشد که با بدنه تمام فلزی و یکپارچه (بدون اتصالات همراه با پیچ و مهره) به بازار عرضه شده است.با توجه به اینکه ابعاد چاپ ای..
0 تومان
پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K12-T
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-Tامروزه استفاده از پرینترهای سه بعدی هم در صنعت و هم در مصارف شخصی بخصوص در میان جوانان بسیار پرطرفدار است.شرکت ایرانی برنا از جمله شرکت هایی است که در این زمینه فعالیت دارد و پرینتر سه بعدی مدل Dayan K12-T یکی از محصولات آن می باشد. این پرینتر سه بعدی برن..
0 تومان
پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K12-S
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-Sپرینتر سه بعدی دایان K12-S از محصولات شرکت ایرانی برنا است که با امکانات معمولی، برای چاپ سه بعدی در حجم کاری کم و متوسط عرضه شده است.از جمله مشخصه های این چاپگر سه بعدی که از تکنولوژی FDM برای چاپ بهره می برد، می توان به بدنه و تجهیزات حرکتی تمام فلز..
0 تومان
پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K12-p
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-pپرینتر سه بعدی دایان K12-P از جمله پرینترهای قدرتمند تولید شرکت برنا است که از آن می توان برای چاپ سه بعدی به صورت تخصصی و حرفه ای استفاده کرد.این پرینتر سه بعدی با سرعت حرکتی 560 میلی متر بر ثانیه و دقت حرکتی 7 میکرون در راستای محورهای طولی و عرضی و 2 می..
0 تومان
پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K12-B
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-Bشرکت برنا از جمله شرکت های ایرانیِ فعال در زمینه تولید پرینتر سه بعدی است. چاپگر سه بعدی برنا مدل Dayan K12-B یکی از محصولات این شرکت می باشد که در ابعاد 440 * 445 * 630 میلی متر به بازار عرضه شده است.در معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-B می توان ذ..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات