منو
سبد خرید

Dayan | دایان

پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K36-S
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K36-Sشرکت برنا یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید پرینتر سه بعدی در ایران است. پرینتر سه بعدی دایان K36-S یکی از محصولات این شرکت می باشد که با بدنه تمام فلزی و یکپارچه (بدون اتصالات همراه با پیچ و مهره) به بازار عرضه شده است.با توجه به اینکه ابعاد چاپ ای..
0 تومان
پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K12-T
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-Tامروزه استفاده از پرینترهای سه بعدی هم در صنعت و هم در مصارف شخصی بخصوص در میان جوانان بسیار پرطرفدار است.شرکت ایرانی برنا از جمله شرکت هایی است که در این زمینه فعالیت دارد و پرینتر سه بعدی مدل Dayan K12-T یکی از محصولات آن می باشد. این پرینتر سه بعدی برن..
0 تومان
پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K12-S
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-Sپرینتر سه بعدی دایان K12-S از محصولات شرکت ایرانی برنا است که با امکانات معمولی، برای چاپ سه بعدی در حجم کاری کم و متوسط عرضه شده است.از جمله مشخصه های این چاپگر سه بعدی که از تکنولوژی FDM برای چاپ بهره می برد، می توان به بدنه و تجهیزات حرکتی تمام فلز..
0 تومان
پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K12-p
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-pپرینتر سه بعدی دایان K12-P از جمله پرینترهای قدرتمند تولید شرکت برنا است که از آن می توان برای چاپ سه بعدی به صورت تخصصی و حرفه ای استفاده کرد.این پرینتر سه بعدی با سرعت حرکتی 560 میلی متر بر ثانیه و دقت حرکتی 7 میکرون در راستای محورهای طولی و عرضی و 2 می..
0 تومان
پرینتر سه بعدی برنا مدل دایان Dayan K12-B
ناموجود
معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-Bشرکت برنا از جمله شرکت های ایرانیِ فعال در زمینه تولید پرینتر سه بعدی است. چاپگر سه بعدی برنا مدل Dayan K12-B یکی از محصولات این شرکت می باشد که در ابعاد 440 * 445 * 630 میلی متر به بازار عرضه شده است.در معرفی پرینتر سه بعدی برنا Dayan K12-B می توان ذ..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات