منو
سبد خرید

Casi | کاسی

ماشین حساب کاسی Casi MD-9940
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-9940ماشین حساب کاسی Casi MD-9940 برای کسانی که به دنبال یک ماشین حساب با کیفیت برای انجام محاسبات روزمره و معمولی هستند، گزینه بسیار ایده آلی به شمار می آید. این ماشین حساب ساده از جمله انواع ماشین حساب فروشگاهی است که دارای قابلیت محاسبات پایه ریاضی، گرفتن جذر..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-8840
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-8840اگر به یک ماشین حساب استاندارد و با کیفیت برای استفاده در منزل، فروشگاه یا کلاس درس خود احتیاج دارید، ماشین حساب کاسی Casi MD-8840 انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد. ماشین حساب کاسی Casi MD-8840 دارای صفحه کلید فلزی و کلیدهای پلاستیکی است و از دوام ..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-8212
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-8212ماشین حساب کاسی Casi MD-8212 از طراحی ظاهری زیبایی بهره می برد و برای کسانی که به یک ماشین حساب ساده برای انجام محاسبات روزمره احتیاج دارند، انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. اگر به انجام پیشرفته مهندسی احتیاجی ندارید و یک ماشین حساب رومیزی با قابلیت..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-666II
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-666IIماشین حساب مرغوب یکی از تجهیزات ضروری در محیط های اداری و فروشگاهی است. ماشین حساب کاسی Casi MD-666II یکی از ماشین حساب های مقرون به صرفه و با کیفیت می باشد که امکان انجام محاسبات پایه ریاضی، محاسبه درصد و جذر و همچنین تعریف فرمول های ساده فروشگاهی (مانند ..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-512V II
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-512V IIحتماً برایتان پیش آمده که در محل کار خود در اداره، شرکت و یا مغازه به انجام محاسبات ریاضی نیاز پیدا کرده اید. ماشین حساب کاسی Casi MD-512V II برای رفع این نیاز شما یک انتخاب عالی است که علاوه بر کیفیت و دوام بالا، از قیمت ارزانی هم برخوردار می باشد. پس ا..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-512
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-512ماشین حساب کاسی Casi MD-512 برای استفاده های روزمره و انجام محاسبات ساده کارایی بالایی دارد و به خوبی انتظارات شما در رابطه با یک ماشین حساب با دوام و با کیفیت را برآورده می سازد.این ماشین حساب رومیزی برای استفاده در ادارات، شرکت ها، سازمان ها، مغازه..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-369
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-369بسیاری از محیط های کاری و آموزشی در فعالیت های روزمره خود به ماشین حساب احتیاج پیدا می کنند و می توان ماشین حساب را یکی از وسایل لازم و ضروری در ادارات، شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها و حتی منازل دانست.انواع مختلفی از ماشین حساب فروشگاهی و اداری در بازار ..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-3216
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-3216ماشین حساب کاسی Casi MD-3216 یکی از انواع ماشین حساب رومیزی است که تمام نیازهای شما در رابطه با محاسبات روزمره را برآورده می کند. استفاده از این ماشین حساب برای مغازه، اداره یا شرکت توصیه می شود.صفحه نمایش ماشین حساب فروشگاهی کاسی MD-3216 قابلیت نما..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-292
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-292بسیاری از کارکنان محیط های اداری، شرکت ها، سازمان ها، محیط های فروشگاهی و مغازه ها در فعالیت های روزمره خود به ماشین حساب نیاز پیدا می کنند. ماشین حساب کاسی Casi MD-292 برای چنین محیط هایی بسیار مناسب بوده و تمام توقعات شما از یک ماشین حساب ساده اما با کیفیت..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-2592
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-2592برای کسانی که به انجام محاسبات پیچیده و پیشرفته در کار روزمره خود احتیاجی ندارند، پرداخت هزینه سنگین برای خرید ماشین حساب مهندسی چندان منطقی به نظر نمی رسد. ماشین حساب کاسی Casi MD-2592 یکی از انواع ماشین حساب رومیزی است که برای انجام محاسبات ساده و معمولی ..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi MD-2135
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-2135ماشین حساب کاسی Casi MD-2135 یکی از انواع ماشین حساب رومیزی است که برای استفاده در فروشگاه های کوچک، مغازه، کلاس های درس، ادارات و منازل یک گزینه ایده آل به حساب می آید.این ماشین حساب دارای قابلیت انجام عملیات پایه ریاضی و انجام عملیاتی مانند گرفتن ..
0 تومان
ماشین حساب کاسی Casi CSN-326
ناموجود
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی CSN-326در بسیاری از مشاغل مانند محیط های اداری، شرکتی، سازمانی، فروشگاهی و مغازه ها ماشین حساب وسیله ای پرکاربرد برای انجام محاسبات روزمره به شمار می آید. برای این منظور می توانید بر روی ماشین حساب کاسی Casi CSN-326 حساب ویژه ای باز کنید و از آن برای انجام محاسبات..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات