منو
سبد خرید

Can | کن

معرفی هود آشپزخانه کن 2000هود کن مدل 2000 یکی از هودهای زیرکابینتی با دوام موجود در بازار است که در زیر کابینت های بالای اجاق گاز نصب می شود. این هود آشپزخانه جزء مدل های ساده اما کاربردی موجود در بازار است و به خوبی بخار و گازهای تولید شده ناشی از پخت و پز را به محیط بیرون آشپزخانه منتقل می کند..
3,000,000 تومان
هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Pardyc Plus
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه کن Pardyc Plusشرکت کن از جمله شرکت های با سابقه و معتبر در زمینه تولید لوازم آشپزخانه است که هودهای تولید آن به طور گسترده در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. هود Pardyc Plus یکی از هودهای آشپزخانه با کیفیت این شرکت است که در واقع مدل ارتقا یافته هود پاردیک است. این هود..
0 تومان
هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Pardyc
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه کن Pardycهود آشپزخانه یکی از لوازم خانگی پر کاربرد است که برای خارج کردن بو و بخارهای ناشی از آشپزی از محیط آشپزخانه به کار می رود. اگر قصد خرید هود آشپزخانه دارید و در جستجوی محصولی کارآمد، زیبا و شیک هستید، هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Pardyc انتظارات شما را به خوبی برآورده..
0 تومان
هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Onyx
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه کن Onyxاز جمله لوازم پرکاربرد آشپزخانه باید به هود اشاره کنیم که برای خارج کردن بو و بخارهای ناشی از آشپزی از محیط آشپزخانه کارایی دارد. اگر قصد خرید هود آشپزخانه و در جستجوی محصولی با کیفیت و کارآمد هستید، هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Onyx نیازهای شما را به خوبی برآورده خواه..
0 تومان
هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Atlas
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه کن Atlasبا خرید هود آشپزخانه کن Atlas دیگر بوی مواد غذایی و بخارهای ناشی از آشپزی مزاحمتی برای شما و افراد خانواده تان ایجاد نخواهد کرد! این هود با عرض 90 سانتی متر عرضه شده و کارایی بالایی در آشپزخانه های با متراژ متوسط دارد. این هود در دسته هودهای شومینه ای و مورب جای دارد و..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات