منو
سبد خرید
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if
به زودی
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if

butane B3318if

با اسکن کد روبرو

کالای مورد نظرتان را

به اشتراک بگذارید

ارسال رایگان در تهران برای سفارشات بالای

540 هزار تومان

  • وضعیت: به زودی
  • تولیدکننده: بوتان
  • کد کالا: 713003010016
به زودی
این کالا به زودی در دسترس خواهد بود

پرداخت در محل

ضمانت کالا

ارسال سریع

7روز هفته

24 ساعته

مشاوره

کارشناسان

خلاصه مشخصات
حجم مخزن 18 لیتر
ظرفیت حرارتی 24000 Kcal/h
ظرفیت تامین آب گرم 6.9 تا 13.9 لیتر در دقیقه
مشاهده بیشتر
مشخصات ظاهری:
ابعاد 450x738x265 میلی متر
وزن 18.5 کیلوگرم
جنس بدنه استیل
مشخصات کلی:
قطر دودکش 60 میلی متر
مشخصات فنی:
اختلاف دمای آب ورودی و خروجی 25 تا 50 درجه سانتی گراد
امکان تنظیم شعله
برچسب مصرف انرژی D
حداقل فشار آب ورودی 0.1 تا 0.2 بار
سیستم جرقه زن خودکار
ظرفیت تامین آب گرم 6.9 تا 13.9 لیتر در دقیقه
ظرفیت حرارتی 24000 Kcal/h
فشار گاز طبیعی 180 mm.w.c
فشار گاز مایع 280 mm.w.c
مصرف گاز طبیعی 2.9 متر مکعب بر ساعت
مصرف گاز مایع 2.2 کیلوگرم بر ساعت
ولوم ترموستات
حجم مخزن 18 لیتر

معرفی آبگرمکن بوتان مدل B3318if آیونایز فن دار

آبگرمکن بوتان B3318if یکی از محصولات خوش ساخت، با دوام و با کیفیت موجود در بازار است که برای تأمین آب گرم واحدهای تجاری، اداری و مسکونی بزرگ تولید شده است. این آبگرمکن دیواری خانگی برای استفاده در مناطقی که با مشکل سختی آب مواجه هستند یا ساختمان های دارای مشکل دودکش انتخاب مناسبی است. آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if از نوع آیونایز فن دار است و قابلیت ارائه عملکرد با دودکش ویژه (مستقل از دودکش ساختمان) را داراست. قابلیت کارکرد با آب کم فشار، مجهز بودن به شیر تنظیم دما و مصرف بسیار پایین گاز از دیگر ویژگی های این آبگرمکن دیواری است که در ادامه بیشتر به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

معرفی آبگرمکن بوتان مدل B3318if آیونایز فن دار

قابلیت ها و مشخصات فنی آبگرمکن بوتان B3318if

  • دارای فن تخلیه محصولات احتراق

شاید بتوان یکی از ویژگی های مهم و اصلی آبگرمکن بوتان مدل B3318if آیونایز فن دار را مجهز بودن آن به فن تخلیه محصولات احتراق و امکان استفاده از آن به همراه دودکش ویژه ارائه شده با دستگاه است. از این جهت کاربرانی که محل نصب آبگرمکن آنها فاقد شرایط استاندارد دودکش است، می توانند بدون نیاز به صرف هزینه بابت ایجاد تغییرات در ساختمان این آبگرمکن گازی بوتان را تهیه و به سادگی از آن استفاده کنند. آبگرمکن گازی بوتان B3318if تمامی دود و دیگر محصولات ناشی از احتراق را به شکلی ایمن از طریق دودکش ویژه به فضای خارج از ساختمان انتقال می دهد. لازم به ذکر است که هوای مورد نیاز این آبگرمکن برای احتراق از هوای فضای محل نصب تأمین می شود و از این جهت این دستگاه مشابه با آبگرمکن های محفظه احتراق باز عمل می کند.

قابلیت ها و مشخصات فنی آبگرمکن بوتان B3318if

  • قابلیت کارکرد با آب کم فشار، آسیب پذیری کم در مقابل سختی آب و رسوب گرفتن

آبگرمکن دیواری خانگی بوتان B3318if قابلیت کارکرد با حداقل فشار آب ورودی 0.1 تا 0.2 بار (bar) و حداکثر فشار آب ورودی 10 بار را داراست و حتی در شرایط کم فشار بودن آب نیز آب گرم را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین این آبگرمکن از ظرفیت تأمین آب گرم 6.9 تا 13.9 لیتر در دقیقه برخوردار است که برای استفاده در محیط های بزرگ مناسب به نظر می رسد. علاوه بر این، آبگرمکن گازی کم مصرف بوتان B3318if مقاومت بالایی در مقابل سختی آب و رسوب گرفتن دارد و یک دستگاه کاربردی در مناطق دارای رسوب و املاح آب به شمار می آید. این ویژگی بر روی قیمت آبگرمکن خانگی بوتان B3318if نیز تأثیرگذار بوده است.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if

  • دارای ظرفیت حرارتی بالا و امکانات مناسب 

ظرفیت حرارتی آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if برابر با 24000 کیلوکالری در ساعت و اختلاف دمای آب ورودی و خروجی آن بین 25 تا 50 درجه سانتی گراد است. از این جهت این آبگرمکن قادر به تأمین آب با دمایی بسیار مناسب برای مصرف در حجم زیاد خواهد بود. این آبگرمکن دیواری دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی نیز هست که متناسب با شرایط می توانید از آن استفاده کنید. سایر امکانات آبگرمکن گازی بوتان مدل B3318if شامل قابلیت تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته، مجهز بودن به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل و کنترل هوشمند شعله با بهره گیری از سیستم ماژولار می شود. همچنین این آبگرمکن به سیستم آیونایز مجهز بوده و از جرقه زدن خودکار بهره می برد. توجه داشته باشید که این آبگرمکن بدون شمعک عمل می کند.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if

  • مصرف گاز پایین، سازگاری با گاز شهری و گاز مایع

از لحاظ مصرف گاز نیز آبگرمکن دیواری بوتان B3318if دستگاهی کارآمد است. شما می توانید از این آبگرمکن در اتصال با گاز شهری یا گاز مایع استفاده کنید. مصرف گاز طبیعی این آبگرمکن برابر با 2.9 مترمکعب در ساعت و مصرف گاز مایع آن برابر با 2.2 کیلوگرم در ساعت است. همچنین این آبگرمکن با فشار گاز طبیعی 180 mm.w.c و فشار گاز مایع 280 mm.w.c سازگار می باشد. بنابراین به آسانی می توان از آن در ساختمان های مختلف استفاده کرد.

  • نکات مربوط به نصب

آبگرمکن تجاری بوتان B3318if با ابعاد 450 میلی متر عرض، 738 میلی متر ارتفاع و 265 میلی متر عمق و وزن 18.5 کیلوگرم عرضه شده و دارای دودکش با قطر 6 سانتی متر است. در هنگام نصب این آبگرمکن توجه داشته باشید که حداکثر طول لوله مورد توصیه (توسط شرکت سازنده) تا دورترین شیر آب گرم باید 10 متر باشد. ضمن اینکه استفاده از دودکش ویژه همراه با این محصول الزامی است. توجه داشته باشید که آبگرمکن کم مصرف بوتان B3318if به فن تخلیه کننده آلاینده ها مجهز است و شما می توانید با تأیید سرویس کار مجاز، از دودکش های با قطر کم یا فاقد ارتفاع عمودی نیز در نصب این مدل بهره ببرید.

جمع بندی

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if برای تأمین آب گرم واحدهای تجاری، اداری و مسکونی بزرگ تولید شده و دارای ظرفیت حرارتی 24000 کیلوکالری است. این آبگرمکن به فن تخلیه آلاینده ها مجهز است و کارایی بالایی برای استفاده در ساختمان هایی دارد که فاقد شرایط استاندارد دودکش جهت خروج محصولات احتراق هستند. ضمن اینکه این آبگرمکن مقاومت بالایی در برابر آسیب در اثر رسوبات و املاح آب دارد و برای استفاده در مناطق دارای سختی آب مناسب است. قابلیت کارکرد با آب کم فشار، راندمان بالای 87 درصد، مجهز بودن به شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی، امکان تنظیم شعله، بهره بردن از سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل، سیستم آیونایز و کنترل هوشمند، مصرف بسیار کم گاز و سازگاری با گاز شهری و گاز مایع سایر ویژگی هایی هستند که باعث محبوبیت آبگرمکن گازی کم مصرف بوتان B3318if در میان کاربران شده است.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if

اگر شما هم قصد خرید آبگرمکن دیواری بوتان B3318if یا دیگر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مانند کولر گازی، کولر آبی، رادیاتور و پکیج دیواری را دارید، برای دریافت قیمت و اطلاع از نحوه خرید آن به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید. همچنین امکان خرید اینترنتی این محصول با بهترین قیمت بازار از سایت ایده برتر برای شما فراهم است.

نوشتن نظر
بد خوب
تایید امنیتی
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات