اپلیکیشن Piny که با نام Piny – Pinterest with love نیز شناخته می شود، یک اپلیکیشن third-party برای سرویس پینترست است که برای سیستم عامل ویندوز 10 موبایل عرضه شده است. این اپلیکیشن همچنان در سال 2021 از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردار است و در کمال تعجب برای آن آپدیت نیز ارائه می شود! 

این اپلیکیشن مربوط به Pinterest همچنان بر روی ویندوز موبایل آپدیت می شود!

در سال 2021 تعداد زیادی از توسعه دهندگان به سراغ استفاده از ابتکارات پلتفرم UWP برای ویندوز 10 موبایل نرفته اند. به همین دلیل آن دسته از توسعه دهندگانی که از این قابلیت ها بهره برده اند، توانسته اند اپلیکیشن های خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیندازند. در این میان باید به توسعه دهنده اپلیکیشن Piny اشاره کرد که توانسته بار دیگر این اپلیکیشن را زنده کرده و امکانات جدیدی به آن برای استفاده بر روی ویندوز 10 موبایل اضافه کند. به طوری که بسیاری از کاربران پینترست، در کنار اپلیکیشن اصلی از Piny هم بر روی گوشی خود استفاده می کنند.

در آپدیت جدید Piny شما می توانید با پرداخت چهار دلار در ماه، از شر تبلیغات داخلی آن به طور کامل خلاص شوید! البته بسیاری از کاربران با این تبلیغات مشکلی ندارند و این هزینه را پرداخت نمی کنند. در واقع این دسته از کاربران به طور کلی با پرداخت های داخلی در اپلیکیشن ها مخالفند و معتقدند که اپلیکیشنی که به صورت رایگان عرضه می شود، باید تمام امکانات خود را بدون دریافت وجه در اختیار آنها قرار دهد! با این وجود توسعه دهنده Piny از این گزینه استفاده کرده تا هم اپلیکیشن خود را با ارائه آپدیت جدید سر زبان ها بیندازد و هم بتواند از آن درآمدی کسب کند! 

آیا مایکروسافت به خرید پینترست علاقه مند است؟

ارائه آپدیت جدید برای Piny تنها خبری نیست که این روزها در مورد Pinterest منتشر شده است. در اواخر فوریه 2021 (بهمن و اسفند 1400)، این امکان در اختیار کاربران قرار گرفت تا بتوانند از موارد پین شده در پینترست در اپلیکیشن های OneNote و Word استفاده کنند. همچنین در همین زمان ها بود که اخباری مبنی بر علاقه مایکروسافت برای خرید کامل پینترست منتشر شد. البته این امر هنوز به وقوع نپیوسته، اما شاید در آینده ای نزدیک مایکروسافت آن را عملی کند و به عنوان مالک پینترست شناخته شود.

سیستم عامل ویندوز 10 موبایل جدیدترین نسخه از سیستم عامل های تلفن همراه مایکروسافت است که به عنوان جایگزین ویندوز فون 8.1 عرضه شده است. این سیستم عامل با نسخه دسکتاپ ویندوز 10 یکپارچه سازی شده و در راستای تلاش های مایکروسافت برای متحد سازی اپلیکیشن های ویندوزی برای استفاده بر روی دستگاه های مختلف ارائه شده است. به این ترتیب هر اپلیکیشنی که بر روی ویندوز 10 بر روی کامپیوترهای شخصی قابل نصب باشد، بر روی موبایل های مجهز به این سیستم عامل هم قابل نصب خواهد بود. از جمله دستگاه هایی که از سیستم عامل ویندوز 10 موبایل بهره می برند می توان به Acer Jade Primo، HP Elite X3، Microsoft Lumia 650 و Nokia Lumia 1520 اشاره کرد.

منبع: windowscentral