پرینتر چندکاره HP ، یکی از بهترین دستگاه های پرینتر است که در بسیاری از شرکت ها و دفاتر مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه اکثر کاربران برای خرید پرینتر ، پرینتر سه کاره یا پرینتر چند کاره را انتخاب می کنند. این پرینترها از قابلیت های بیشتری نسبت به پرینترهای معمولی برخوردار است. در این مقاله قصد داریم به بررسی پرینترهای چند منظوره اچ پی بپردازیم.

پرینترهای چندمنظوره اچ پی به اسم All in one معروف می باشند. این پرینترها عملیات اسکن ، فکس ، پرینت و کپی را انجام می دهند. پرینترهای اچ پی تونری یا لیزری ، گران قیمت تر از پرینترهای جوهری می باشند. البته مزایا و کیفیتی که این دستگاه دارد ، به قیمت بالای آن می ارزد.

پرینتر چندکاره HP برای مصارف اداری و عمومی کاملاً ایده آل می باشد. در صورتی که قصد خرید این پرینتر را دارید ، اطلاعات مفیدی درباره آن به شما ارائه می دهیم. برای آشنایی با مدل های پرینترهای چندکاره می توانید مقاله " معرفی 8 پرینتر چندکاره خانگی " را مطالعه بفرمایید.

بررسی مهم ترین مزایای پرینتر چند کاره اچ پی

این پرینترها دارای ویژگی ها و مزایای بسیار خوبی هستند که برخی از مهمترین آنها موارد زیر است.

صرفه جویی در فضا

 

                                                                                پرینتر چندکاره HP

 

ابعاد این پرینتر کوچک است و فضای زیادی را اشغال نمی کند. در بسیاری از دفاتر و شرکت های کوچک به علت فضای کم ، استفاده از یک پرینتر چند منظوره با ظاهری جمع و جور ضرورت داد. این پرینترها به آسانی روی میز شما قرار می گیرند و فضا برای قرارگیری سایر دستگاه ها باقی می ماند. ابعاد مناسب پرینترها از اهمیت زیادی برای کاربران برخوردار است.

سرعت و انعطاف پذیری پرینتر چندکاره HP

یکی از مزایای این دستگاه ، سرعت بالای آنها است. در سریعترین زمان ممکن ، اسناد شما را با کیفیت مطلوبی چاپ می کند. بسیاری از پرینترهای چندکاره فکس ، اسکن ، کپی و ... را به صورت همزمان انجام می دهند. این مسئله سبب افزایش سرعت کار و افزایش راندمان کاری می شود. برای مثال در کافینت ها که حجم کاری بالایی دارند ، انجام همزمان کارها با سرعت بالا بسیار سودمند خواهد بود.

صرفه جویی در هزینه ها با پرینتر اچ پی

در صورتی که بخواهید دستگاه فکس ، پرینتر ، کپی و اسکن را به صورت تک تک خریداری کنید ، باید هزینه زیادی را پرداخت کنید. ولی خرید یک پرینتر چند کاره موجب صرفه جویی در بودجه شما می شود. با پرداخت یک هزینه از چندین قابلیت برخوردار می شوید. همچنین کیفیت دستگاه اچ پی به اندازه ای بالا است که هزینه های تعمیر و نگهداری از یک پرینتر را کاهش می دهد.

نظم دهی پرینتر به محیط

یکی دیگر از مزایای پرینتر چندکاره HP ، نظم دهی به محیط کاری می باشد. برای استفاده از پرینتر چند کاره به یک کابل نیاز دارید. اما اگر بخواهید به جای پرینتر چند کاره از چندین دستگاه ( دستگاه فکس ، پرینتر ، اسکن ، کپی ) استفاده نمایید ، باید سیم های مختلفی را به برق وصل کنید. یعنی با حجم بالایی از سیم ها در کنار میز کار خود مواجه هستید. این مسئله یک بی نظمی ظاهری ایجاد می کند. پس یک پرینتر چند کاره ، موجب نظم دهی به فضای کاری شما می شود.

در نظر بگیرید که یک دستگاه جمع و جور روی میز شما قرار گرفته و با یک کابل به برق وصل شده است. اگر چند دستگاه روی میز قرار داشت و هر کدام با یک سیم به برق وصل می شد ، چقدر فضای نامرتب و شلوغی را ایجاد می کرد.

پرینتر چندکاره HP را از کجا خریداری کنیم ؟

 

                                                                                             پرینتر چندکاره HP

 

برای خرید این دستگاه باید توجه داشته باشید که آن را از مراکز معتبر خریداری کنید. دستگاه های فیک و بی کیفیت زیادی در بازار وجود دارند. خرید پرینتر از فروشگاه های معتبر و نمایندگی ها ، سبب می شود که از اصالت کالا اطمینان داشته باشید. همچنین دستگاه با ضمانت نامه های معتبر به شما ارائه می گردد. فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان ، انواع تجهیزات اداری ، مخابراتی ، الکترونیکی و ... را از برندهای معتبر به فروش می رساند. تمامی محصولات ارائه شده از سوی این فروشگاه اصل بوده و از ضمانت نامه های معتبر برخوردار است. برای خرید پرینتر چندکاره HP می توانید از وب سایت این فروشگاه اقدام نمایید.