فروش ویژه پرینتر لیزری کانن imageClass MF3010

کاربرد دستگاهی مانند پرینتر در بخش های مختلفی وجود دارد که از چاپ پی دی اف های معمولی گرفته و چاپ های صنعتی، می تواند متفاوت باشد. در برخی از مدل ها علاوه بر چاپ بر روی کاغذهای معمولی، روی اشیا، پارچه و یا کاغذهایی با اندازه های مختلف می توان استفاده کرد. از این تنوع کاربری، یکی از مهمترین آنها چاپ پول است.

پول یکی از مهمترین کاغذهایی است که برای تولید آن نیاز به چاپگرهای مخصوص دارد اما به راستی چه پرینتری برای چاپ پول مناسب است.

چه پرینتری برای چاپ پول مناسب است؟

پاسخ به این سوال کار ساده ای نیست زیرا برای چاپ پول واقعی، دستگاه پول چاپ کن در اختیار کسی به جز دولت هر کشور نیست و در غیر این صورت جرم محسوب می شود. این مراکز با استفاده از چاپگر مخصوص اسکناس قادرند تا پول های مختلفی را با ارزش های متفاوت به چاپ برسانند. البته برای سرگرمی و یا موارد دیگر می توان چاپ پول با چاپگر رنگی را امتحان کرد که می توان از این طریق هر تعداد اسکناس را به چاپ رساند. به دلیل این اینکه پول با جزییات زیادی چاپ می شود، می بایست دستگاهی را انتخاب کنید که رزولوش بالایی داشته باشد. بنابراین بهترین چاپگر برای چاپ پول را می توان دستگاهی نامید که قادر به چاپ با dpi بالاست.

چه پرینتری برای چاپ پول مناسب است؟

برای آشنایی با این موضوع که چه پرینتری برای چاپ پول مناسب است؟ می بایست با انواع پرینترها و کاربردهای آنها آشنا شد. پرینتر جوهرافشان یکی از نمونه پرینترهای ارزان قیمت، سریع و کم صداست که کارتریج بر روی کاغذ قرار گرفته و با جوهری که از نازل های آن بر روی کاغذ ریخته می شود، فرایند چاپ را کامل می کند. این نوع پرینترها در دو نوع صنعتی و خانگی یافت می شوند که در نوع عملکرد و حرکت کارتریج متفاوت هستند.

چه پرینتری برای چاپ پول مناسب است؟

اما گذشته از این مدل، پرینتر لیزری را می توان نمونه جدیدتر آن دانست که از فناوری لیزر برای چاپ استفاده می کند. علاوه بر این، پودری به نام تونر را جایگزین جوهر کرده است. تونر ماده ای سیاه رنگ است که به صورت دانه های ریز درون کارتریج قرار می گیرد. هنگام فرایند چاپ، لیزر با برخورد با این مواد، آنها را به ذرات ریزتری تبدیل کرده و با ایجاد حرارت، بر روی کاغذ می چسباند.استفاده از این نوع پرینترها باعث افزایش دقت و ظرافت چاپ می شود. حال اگر به دنبال خرید و یا اطلاع از قیمت دستگاه پول چاپ کن هستید، باید اشاره کنیم که بسته به نیاز شما می تواند متفاوت بوده و دستگاه های مختلفی وجود دارند.

چه پرینتری برای چاپ پول مناسب است؟

شرکت ایده برتر پارسیان که در زمینه پرینترها و ماشین های اداری مختلف تجربه زیادی را طی سالیان مختلف بدست آورده است، می تواند بهترین مشاوره خرید را در این زمینه ارائه نماید.

همچنین قادر است تا برترین و جدیدترین پرینترها را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرضه کرده و رضایت آنها را جلب نماید.