دیجیتال ساینیج در رستوران کارایی زیادی دارد و می تواند با نمایش محتوایی جذاب و اشتهابرانگیز بر روی آن، توجه مشتریان را جلب کرد. به طور معمول رستوران داران و فست فودی ها از دیجیتال ساینیج برای نمایش اطلاعاتی مانند منو و قیمت ها استفاده می کنند. باید بگوییم که این نوع استفاده به هیچ عنوان منجر به استفاده از تمام پتانسیل های دستگاه دیجیتال ساینیج نمی شود و حتی آن را به یک تلویزیون ساده تبدیل می کند! پس اگر می خواهید تا از Digital Signage خود بیشترین بهره را در رستوران، کافه یا کافی شاپ ببرید، با ما همراه باشید تا چند روش کاربردی را به شما معرفی کنیم!

چند روشی که به رستوران داران کمک می کند تا از دیجیتال ساینیج بیشترین بهره را ببرند

نمایش زمان انتظار برای آماده شدن سفارش

خود را به جای یک مشتری بگذارید که غذای مورد نظر خود را سفارش داده و حالا باید زمانی را برای آماده شدن آن منتظر بماند. اگر این مدت زمان کمی طول بکشد، ممکن است مشتری طاقت خود را از دست داده و به شما به عنوان رستوران دار یا متصدی صندوق اعتراض کند! در مواردی برخی از مشتریان کلاً قید سفارش خود را زده و خواهان پس گرفتن پول خود هستند! حال اگر مدت زمان باقی مانده برای آماده شدن غذای مشتری را بر روی نمایشگر تبلیغاتی هوشمند نمایش دهید، این مشکل به طور کامل برطرف می شود! برای این منظور می توانید یک Playlist از زمان سفارش ها آماده کرده و آن را به صورت داینامیک بر روی نمایشگر تبلیغاتی هوشمند به نمایش درآورید. این ویژگی به اعتبار برند شما نیز می افزاید و سطح خدمات دهی شما را ارتقا می بخشد.

برای انتخاب محل نصب دیجیتال ساینیج استراتژی داشته باشید

نمایشگر صنعتی دیجیتال ساینیج خود را در هر جایی نصب نکنید! پیش از انتخاب محل نصب، ابتدا چهار سؤال چه کسی؟، چه چیزی؟، چه زمانی؟ و چه مکانی؟ را از خود بپرسید و بر مبنای پاسخ این سؤال محل نصب دستگاه ساینیج هوشمند را انتخاب کنید. به عنوان مثال:

نمایش تصویر برای چه کسی است؟ -> مشتریان

چه چیزی را باید نمایش دهم؟ -> تبلیغ برای وعده ناهار

چه زمانی می خواهم تبلیغ را نمایش دهم؟ -> بین ساعات 12 تا 16 که فضا کاملاً روشن است

دیجیتال ساینیج را در چه مکانی نصب کنم؟ جایی که نور بر روی آن نیفتد و از پشت صندوق و کانتر به راحتی قابل مشاهده باشد

یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ از منو همراه با تصویر ایجاد کنید

فراموش نکنید که در حال استفاده از یک تابلو تبلیغاتی دیجیتال هستید نه یک بیلبورد یا تلویزیون ساده! شما می توانید منوی رستوران یا فست فودی خود را با تصاویر متحرک و جذاب زیباتر کرده و تنها به نمایش صرف نام و قیمت غذا اکتفا نکنید. همچنین با استفاده از اپلیکیشن های دیجیتال ساینیج می توانید منوی خود را به صورت لحظه ای به روز رسانی کنید. به طور کلی دیجیتال ساینیج ال جی و دیجیتال ساینیج سامسونگ برای این منظور کارایی بالایی دارند.

یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ از منو همراه با تصویر ایجاد کنید

پست های شبکه های اجتماعی را به اشتراک بگذارید

وقتی صحبت از غذا می شود، شبکه های اجتماعی بیش از گذشته مهم می شوند! پیشنهاد ما این است که حتماً در شبکه های اجتماعی به عنوان رستوران دار فعال باشید. اما همین کافی نیست! شما می توانید پست های افرادی را که به رستوران یا کافی شاپ شما مراجعه کرده اند و از خدمات شما تعریف کرده اند، بر روی مانیتور صنعتی دیجیتال ساینیج خود نمایش دهید! این کار یک تبلیغات بزرگ و پربازده برای شما است!

پست های شبکه های اجتماعی را به اشتراک بگذارید

شخصیت و اعتبار برند خود را به نمایش بگذارید

از Digital Signage برای نمایش شخصیت و اعتبار رستوران خود استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید شعارهایی جذاب و جملاتی سطح بالا را بر روی آن نمایش دهید. یا سرآشپز و دستیاران او را معرفی کرده و از زبان آنها غذاهای موجود در منو را به مشتریان توصیه کنید! می توانید در مورد مواد غذایی اولیه و میزان تازه بودن آنها اطلاعاتی را نمایش دهید یا برندهایی را که از آنها ظروف سالم و سازگار با محیط زیست تهیه می کنید، معرفی نمایید. تمامی این اطلاعات بیش از پیش اعتماد مشتریان شما را جلب می کند.

همان طور که مشاهده می کنید، دیجیتال ساینیج در رستوران می تواند کارایی بالایی داشته باشد و به توسعه کسب و کار شما کمک کند. اگر قصد خرید دیجیتال ساینیج دارید، می توانید با شماره 73027-021 تماس بگیرید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق بخش «گفتگوی آنلاین» سایت شرکت ایده برتر با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از آخرین قیمت دیجیتال ساینیج مطلع شوید.

منبع: screencloud