امروزه سطح کیفی محصولات شرکت های بزرگ تقریبا در حد بالایی قرار دارد و این شرکت ها صرفا در تکنولوژی های جدید و خدمات پس از فروش با هم در رقابت هستند.

شرکت ال جی یکی از این شرکت های بزرگ در زمینه لوازم الکترونیکی است که در ایران از طریق شرکت گلدیران گارانتی می شود.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی گلدیران در کرج نیز یکی از بزرگترین نمایندگی های این شرکت را در دست دارد که نمایندگی مانیتور صنعتی ال جی LG و نمایندگی ویدئو وال ال جی LG را نیز عهده دار است.

البته این موارد تنها بخشی از این محصولات صنعتی بوده و شرکت ایده برتر پارسیان در فروش سایر محصولات ال جی نیز فعالیت دارد.

به عنوان مثال ویدئو پروژکتور ال جی LG از جمله این محصولات است که در زمینه هوشمند سازی مدارس، جلسات، همایش ها و حتی مصارف خانگی کاربرد دارد. بنابراین با وجود این نمایندگی در شهر کرج، علاقمندان به محصولات برند ال جی نیاز به رفت و آمدهای طولانی ندارند.

نمایندگی رسمی گلدیران در کرج

نمایندگی رسمی گلدیران در کرج

این روزها، شاید فروشگاه های زیادی را دیده باشید که در زمینه فروش محصولات ال جی مشغول هستند، اما نکته مهم در این زمینه گارانتی این کالاهاست.

به عنوان مثال اگر شما به دنبال خرید مانیتور صنعتی ال جی LG هستید، نیاز است که از گارانتی آن مطمئن شوید.

البته اگر از نمایندگی های رسمی و مجاز تهیه نمایید دیگر جای نگرانی وجود نخواهد داشت و می توانید آن را با گارانتی اصلی خریداری کنید.

در این حالت شرکت ضمانت می کند که همیشه در کنار شما خواهد بود تا در صورت بروز هر گونه مشکل، پاسخگوی شما باشد.

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی گلدیران در کرج به دنبال ارائه خدمات با سطح کیفی بسیار بالاست که این خود یکی از عوامل مهم در افزایش فروش خواهد بود.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021