یکی از مشکلاتی که همواره هموطنان عزیز ساکن در استان هایی غیر از تهران با آن مواجه هستند، نبود نمایندگی رسمی و مجاز محصولات خریداری شده است.

اگر قرار باشد از گارانتی محصولات خود استفاده کنند به مشکل بر می خوردند. اما شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی گلدیران در مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی شامل نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر توانسته جلوی این مشکلات را بگیرد.

 نمایندگی گلدیران در مشهد

این شرکت که به عنوان نمایندگی رسمی گلدیران در حال فعالیت است و ساکنان این استان نیاز به مراجعه به تهران را نخواهند داشت.

ایده برتر پارسیان که در زمینه فروش محصولات ال جی و خدمات پس از فروش آن فعالیت می کند، به عنوان یک مرکز خرید مانیتور ال جی معتبر نیز شناخته می شود.

از آنجایی که مانیتورهای این شرکت کره ای طرفداران بسیاری دارد، ایده برتر پارسیان در این زمینه به خوبی نیروهای خود را آموزش داده تا به سرعت به نیاز شما مشتریان گرامی پاسخ دهند.

نمایندگی رسمی گلدیران در مشهد

نمایندگی رسمی گلدیران در مشهد

طرفداران محصولات برند ال جی همیشه به دنبال این هستند که در قبال هزینه ای که می پردازند، علاوه بر محصولی با کیفیت، خدمات پس از فروش خوبی را دریافت کنند.

شرکت ایده برتر عاملیت نمایندگی گلدیران در مشهد در تلاش است تا هر چه بیشتر به این هدف نزدیک تر شود و رضایت مشتریان را هرچه بیشتر جلب نماید.

به عنوان مثال یکی از فعالیت های این مجموعه به عنوان مرکز فروش مانیتور کامپیوتر است که اگر به دنبال اطلاع از قیمت مانیتور ال جی LG و یا خرید آن هستید می توانید به این مجموعه مراجعه نمایید.

همچنین شرکت ایده برتر پارسیان برای کاهش هزینه ها و دسترسی هر چه آسان تر مشتریان به محصولات مورد نظر خود، وبسایت فروشگاهی خود را راه اندازی کرده تا سطح خدمات خود را بالا ببرد.

نمایندگی رسمی گلدیران در مشهد

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021