امروزه خریداران محصولات بویژه الکترونیکی، علاوه بر کیفیت به دنبال گارانتی و خدمات پس از فروش آن ها نیز می باشند. به عنوان مثال خرید مانیتور ال جی LG شاید کمی راحت بنظر بیاید ولی بخش عمده دلیل آن پس از کیفیت محصول، خدمات گارانتی و پس از فروش آن است.

 نمایندگی گلدیران در شیراز

گلدیران نماینده رسمی شرکت ال جی در ایران با اعطای نمایندگی به شرکت های با سابقه در زمینه این محصولات، کیفیت خدمات ال جی را افزایش می دهد. همانطور که می دانید، خریداران محصولات ال جی لزوما در استان تهران نیستند و عمد آن ها در سایر استان ها زندگی می کنند.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی گلدیران در شیراز و شهرستان های استان فارس شامل مرودشت، کازرون، جهرم، لارستان، فسا و داراب توانسته نیاز مشتریان از این استان را تا حد مطلوبی بر طرف سازد و بر شمار آن ها روز به روز افزوده می شود.

این موضوع سبب شده تا مدیران این شرکت به فکر افزایش سطح کیفی خدمات باشند.

نمایندگی رسمی گلدیران در شیراز

همانطور که بیان شد، علاقمندان به محصولات برند ال جی تنها کیفیت محصول را در نظر ندارند و به خدمات جانبی نیز توجه خاصی می کنند. به عنوان مثال آن ها می دانند که با خرید مانیتور ال جی LG از نمایندگی رسمی، واسطه ای در میان نخواهد بود و قیمت مانیتور ال جی LG بصورت واقعی ارائه می شود.

نمایندگی رسمی گلدیران در شیراز

همچنین می دانند که با این کار دیگر نگران گارانتی محصول نخواهند بود و در صورت بروز هر گونه مشکل، شرکت در کنار آن ها بوده و به مشکل رسیدگی می کند.

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی گلدیران در شیراز و نمایندگی ال جی در شیراز سعی دارد تا به همین صورت به ارتقا سطح کیفی خدمات خود بپردازد و رضایت مشتریان عزیز اولویت کار خود قرار دهد. با این کار نه تنها مشتریان خود را راضی نگه می دارد، بلکه افزایش فروش خود را نیز تضمین می کند.

نمایندگی رسمی گلدیران در شیراز

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021