همانطور که می دانید، عرضه رسمی محصولات و خدمات پس از فروش شرکت ال جی در ایران، توسط گلدیران انجام می شود. شرکت گلدیران برای عرضه محصولات ال جی و خدمات مربوط به آن ها نمایندگی های خود را به شرکت های معتبر می سپارد.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی گلدیران در تهران است که همیشه پذیرای مشتریان عزیز می باشد.

 نمایندگی گلدیران در تهران

محصولات شرکت ال جی تنوع زیادی دارد که مانیتور ال جی LG یکی از محصولات پر طرفدار بوده و همه از کیفیت آن با خبرند. این مانیتورها تنوع بسیاری داشته و در هر زمینه نوعی از آن موجود است.

به عنوان مثال، علاقمندان به بازی های رایانه ای به سمت خرید مانیتور گیمینگ ال جی LG کشیده می شوند. به همین منظور، اگر نیاز به خدمات گارانتی و یا خدمات پس از فروش محصولات شرکت ال جی پیدا کردید، می توانید با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان در تماس باشید.

نمایندگی گلدیران ال جی در تهران

همانطور که می دانید، شرکت ال جی محصولات زیادی دارد و منحصر به چند زمینه خاص نیست. شرکت گلدیران نیز با تکیه بر نمایندگی های خود، خدمات خود را در همه استان ها افزایش می دهد.

نمایندگی گلدیران ال جی در تهران

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی گلدیران در تهران توانسته علاوه بر فروش مانیتور ال جی LG و سایر محصولات آن، به خدمات پس از فروش و مشاوره قبل از خرید نیز دست یابد.

در این حالت، اگر در خصوص خرید محصول نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان فروش این شرکت منتظر تماس شما خواهند بود تا بتوانند با راهنمایی خود، به شما کمک کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

علاوه بر این، در صورت نیاز به خدمات گارانتی، این شرکت می تواند به درخواست شما رسیدگی کند و تا رفع مشکل شما، کنارتان خواهد بود. هدف شرکت ایده برتر پارسیان تنها فروش نیست و رضایت مشتری در بالاترین اولویت قرار دارد.

نمایندگی گلدیران ال جی در تهران

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021